Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó, beképzelt, nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó, beképzelt, nagyképű vagyok. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Azon veszem észre megam, hogy kezdek személyiség zavaros lenni. Tudom magamról hogy helyes, jóképű, és király vagyok. Sokszor az osztálytársaimmal nagyon bunkó vagyok, de persze csak olyanokkal akik nem ártottak nekem, csak egyszerűen bántom őket meg röhögök rajtuk mert ők nem olyan menők (fiúkkal lányokkal is ezt csinálom). Van egy baráti köröm, meg még azon kivűl pár ember akivel joban vagyok. Aki nem a barátom, az nagyon felnéz rám emiatt, vagy nagyon utál. Tehát népszerű is vagyok, de sokaknak elege van a nagy egombol.

Van egy gyönyörű barátnőm, ő is az osztálybol, de félek hogy emiatt a nagyképűség miatt egyszer csak berág, és ott hagy.

Hogy csináljam hogy szeressenek akiet megbántottam? abba szeretném ezt a nagyképűséget hagyni, mert már arra is kb. nagyképű vagyok h 90en lájkoljAk a profilképem.

köszi

17/F


2011. dec. 13. 15:44
1 2
 11/17 anonim válasza:

Vegyél be 80 liter viagrát. :D

Najo hagyuk a hülyeséget; kicsit viszaveszel tulzotan nem fogsz bele halni .

2011. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Majd visszább veszel az arcodból, ha valaki elkap, és összever... Akkor majd sírhatsz anyucinak is...

Am az ilyen egoista magukat Istennek képzelő kis tinifaxokat úgy pofánb.sznám h összeszakadna a képe is...


Amúgy a véleményem az, hogy egy éretlen kis nagyképű dicsekvős f.sz vagy a semmire, és az ilyenek nagyon megütik a bokájukat egy idő után...

ÉRETLEN VAGY!!!

2011. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves, bunkó, beképzelt, nagyképű f.szf.j!

Az áll alá szorított vadászpuska eddig minden esetben segített! :-)

2011. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Rambo97 válasza:
Tudom magamról hogy helyes, jóképű, és király vagyok. Bukó!!!:DD
2012. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 fospuska ***** válasza:
szaladj ki monte carlo-ba nyáron egy hétvégére és ott próbálj meg menő lenni. hamar rájössz,hol is a helyed a táplálékláncban.:)
2012. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A következő a dolgod ha hím egyed vagy akkor gyere el hozzám és jól beverem a szád mindenki előtt mert általában az ilyenek nyomorékok ha fiú vagy...:D Ha pedig nőstény akkor szintén gyere el hozzám és jól megsunázlak közbe meg szidlak és a rossz tulajdonságaidra emlékeztetlek
2012. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Összetörjem az egódat? :D

23/L

2013. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!