Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő mindig barátként tekintett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mindig barátként tekintett rám, nem szerelmes, pedig tervekről is beszéltünk. Én szerelmes vagyok belé, várjak?

Figyelt kérdés
Sokáig udvaroltam, mire lefeküdtünk a lánnyal, szerelmet vallott, beszéltünk közös jövőről. Utána mondta ezt. Most mi van? Nem értem az egészet. Tudom, hogy most sok fos történt az életében, mellette is voltam, és azt is tudom, nincs másik de marha fájdalmas ez az elutasítás.
2011. dec. 13. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamitöl megijedhetett szerintem. :/ Próbáld meg kideriteni, hogy mitöl "lépett vissza".
2011. dec. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!