Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi adjatok tanácsot,?

Figyelt kérdés
szóval az a problemám hogy lassan másfél éve párkapcsolatban élek a barátommal és minden nagyon szép. Viszont hazajött amszterdamból egy régi pasi ismerősöm, olyan barát is meg nem is, kicsit olyan lelkitárs. Akivel régen néha filmezgettünk esténként, a szomszédban lakik. Vele vesztettem el, de akkor is volt másik barátom. Most viszont nem akarok a jelenlegi barátommal kitolni. A pasi hazajött és elmentünk kávézni. Beszélgettünk a külföldi útjáról, aztán haza sétáltunk és én bolond megkérdeztem hogy nem e jön e be. Vadul letepert és én hagytam neki, mert hihetetlenül lázba hoz ez a fiú. De neki is van eljegyzett párja, és nekem is barátom, hogyan oldjuk ezt meg? Én nem akarom bántani a barátomat, de ennek a fiúnak képtelen vagyok nemet mondani! 18L
2011. dec. 13. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Könnyűvérű vagy... ennyi az egész.. még az szüzességed se azzal vesztetted el akivel jártál... neked nem való párkapcsolat..fiatal vagy és bután gondolkozol...
2011. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát elégé nagy ribizli vagy hallod e. Már most megbántottad a barátodat hogy találkoztál a gyerekkel. Szánalmasak vagytok mindketten. 1 esélyed van ha megszakítod vele a kapcsolatot teljesen, nem találkoztok meg semmi egyéb.

"Én nem akarom bántani a barátomat, de ennek a fiúnak képtelen vagyok nemet mondani!" -->emiatt tudom hogy úgysem fogod tenni azt amit mondunk neked. Ha szeretnéd a barátodat akkor nincs DE...


20/F

2011. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa és remélem hogy a pasi csaja megtudja milyen egy görénnyel van dolga.. eljegyezte ? és másokat teper le ? szemét disznó ...egyébként pont hozzád való
2011. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani de rib@nc
2011. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!