Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi statisztikám alapján, az ember még is hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

szóval:

- Disco: itt a gyakorin is nagyon sokan írták már, h az emberek szórakozni mennek ide, talán az emberek 1%-a az aki párt is keres, de ez nagyon ritka, de az emberek 90%-a azt mondja ugye hogy szórakozni megy oda az ember bulizni. - Szóval disco kiütve


- Internet: csak hogy kipróbáljam, beregisztráltam 6 különböző Társkereső oldalra!

a 6 társkereső oldalon 6 nőnek írtam normális kedves egyszerű üzenetet ismerkedés céljából. Ez összesen 36 lány! Ebből 1 azaz 1 válaszolt.


- Bolt , szupermarketek: Nem tudom ez bejött valakinek, volt már akinek működött??? Amúgy nekem szupermarketben sikerült legutóbb összeismerkednem valakivel, szóval ez megérdemel 1 pontot.


- Kávézó, mcdonalds, éttermek, pizza stb. : itt mindenki beül szépen egyedül de legtöbb esetben baráttal vagy a párjával enni inni, és utálja ha zavarják, Magyarországon ez is eléggé ki van ütve, próbáltam de mindenhol azt mondták, bocsi de éppen ebédelek ...


- Utca! Mindenki siet nem áll meg senki, Még is mit mondasz nekik?? "sziaaa, álljj meg léccííí nem iszunk egy kávét" tutira h megy tovább.


- Busz vonat villamos: hatalmas a tömeg, és mindenkinek elég ciki ha itt valaki odamegy hozzá...


- könyvtár??? itt sajnos az eléggé betokosodottakat találja az ember, könyvmolyokat stb.


Külföldön léteznek kifejezetten ilyen bárok, nem tudom látta e valaki a "dilis őrült szerelem c filmet, vagy a vámpírnaplókat, ahol van egy kúltúrált, étterem + bár + szórakozási lehetőségek" ez itt magyarországon nincs de én még nem láttam


Szóval hol is lehet ismerkedni???


2011. dec. 14. 18:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

18:31-es!


Ez elég ritka persze itt a gyakorin tuti lesznek majd bőven....


De elég ritka az hogy valaki olyan legyen mint te, hogy akárhol szívesen ismerkedne és nem hajtaná el az illetőt és tudomást is venne róla.

Szóval ritka vagy :)

2011. dec. 14. 18:34
 12/21 A kérdező kommentje:

18:33!

Nagyon tévedsz. Bár ezt ugysem hiszed el.

2011. dec. 14. 18:34
 13/21 A kérdező kommentje:

egyébként nagyon sokat olvasok itt...


És nagyon nagyon nagyon sok embernek a véleménye ez, és gondja.

2011. dec. 14. 18:37
 14/21 anonim ***** válasza:

ma 18:33!!!


És hogy sikerült kilábalni ebből az állapotból?

2011. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem tom, írjál minden csajnak, hátha bejön vki 20L
2011. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ismerősök ismerőse, kurzusok, sport, szórakozóhelyek. A többség nem a kapcsolat miatt megy oda,de attól még ismerkedni mondom ISMERKEDNI lehet. Aztán később beszéltek és ha megismered és normális randizgattok és kész...
2011. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha kinéznél valahogyan, tapadnának rád a csajok. Tehát szarul nézel ki.

Ha lenne agyad, nem itt keseregnél, hanem feltalálnád magad. Tehát még hülye is vagy.

Csodálkozol, hogy senkinek sem kellesz?!


Az én statisztikám alapján egy ótvar idi óta f asz vagy!

2011. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

kedves 19:21 es


te meg egy jókora nagy paraszt vagy akinek baromi nagy az arca holott tudván egy idióta b@rom, kíváncsi lennék neked hogy megy bumburnyák


amíg nem ismersz addig meg ne állíts rólam olyanokat miket nem tudhatsz

2011. dec. 14. 19:34
 19/21 anonim válasza:

18:33 vagyok

Úgy, hogy untam az életem, ezért sulit váltottam majd ennek keretén belül jött egy felülmúlhatatlan 2 hónapos nyári gyakorlat Balatonfüreden, ahol sikerült felfedeznem az élet habos oldalát. Az ottani "élet" segített nyitottabbá, erősebbé, talpra esettebbé válnom.

2011. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És lett párkapcsolat is?
2011. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!