Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ezt mindenki átélte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ezt mindenki átélte már! Mit lehet ilyenkor tenni? Már nem bírom!

Figyelt kérdés
Hát körülbelül annyi lenne a dolog ,hogy őrülten bele zúgtam valakibe és egyszerűen megőrjít :D Pedig ilyenkor jobb lesz*rni, nem foglalkozni -persze tudom nem úgy ,hogy nekimegyek az utcán annyira semmibe veszem- vele , taktikázni a csábítás trükkjeivel stb. De nem tudom már :D mert eddig mindig úgy voltam ,hogy nekem nincs szükségem nőkre, hiszen k*rvanagy király vagyok , inkább ők szorulnak az én társaságomra :D És most teljesen papucsnak érzem magam, ahogy sóvárgok utána és folyton rá kell néznem ,azon gondolkodom ,hogy a barátnőm lesz és együtt sétálunk stb stb. Alárendeltnek érzem magam :,(
2011. dec. 14. 21:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De azért köszi a biztató válaszokat :)
2011. dec. 14. 22:23
 12/24 anonim ***** válasza:
Hívd fel a házi miatt, aztán ha megadta, kezdj vele beszélgetni valami másról. Amúgy hány éves vagy?
2011. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Milyen házi?:D Amúgy 17.
2011. dec. 15. 16:40
 14/24 anonim ***** válasza:

Na, végre egy tizenéves srác, aki végre nem rinyál és nem nyavalyog, hanem férfiként tekint magára, erre lehurrogjátok! Nemár! :)


Kérdező, ilyen ha az ember szerelmes.:))) Próbálj vele megismerkedni, szedd össze magad és hódítsd meg. Tudom, nehéz úgy tökösnek mutatkozni, ha egyetlen pillantásától kocsonyává válik a térded és legszívesebben hebegnél-habognál, de próbáld meg mindenképpen!

Amúgy mindig az az "alárendelt", aki többet szeretne. El kéne érned, hogy ő is hasonlóan érezzen mint te, akkor lenne kiegyensúlyozva a helyzet.

2011. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

jajj édes kisfiam, nem állsz te senki felett, ezt iszonyatosan hamar tanuld meg egyébként komolyabb barátnőd soha nem lesz. Az emberek, főleg ilyen korukba mint amenniy te vagy, egyenlőek...nincs hierarchia. Fogalmi zűrzavar van benned, a férfiúi dominancia teljesen másról szól, az azt jelenti, hogy férfi vagy, férfiasan viselkedsz, biztonságot nyújtasz a párodnak, megvéded, te udvarolsz neki és nem udvaroltatsz magadnak stb.


És fel kell hogy világoljalak, hogy a szerelem egy olyan érzés, ami kiszolgáltatottá tesz, hiszen függsz a másiktól...így nem meglepő, hogy alárendeltnek érzed magad csak ritka hülyén fogalmaztad meg. Nem alárendelt vagy, csak kiszolgáltatott ilyen szempontból, hiszen az h jól érezd magad az attól függ h látod -e, beszélsz -e vele stb.


a k.urvanagykirályvagyok blabla duma önvédő mechanizmus, a komoly kapcsolatok lehetőségét, a kiszolgáltatottság és sérülékenység lehetőségét hárítod ezzel, az ilyen rohadt nagy arc mindig ennek az elkendőzése ám. (Igen, pszichológusnak tanulok).


nem papucs vagy, csak végre egy normális halandó és esendő embernek látod magad egy pillanatra, aki értékelhet egy normális halandó és esendő lányt.


Most kéne a macsó éned, hogy leállj vele beszélgetni, nem eddig kellett volna sztárolni magad:) A csábítási trükkök blabla felejtős, beszélgess vele, hívd el teázni, kávézni, enni valamit, sétálni, a műjégre, forrat borozni mittudomén....menni fog minden ha leállsz ezzel az istenkirályvagyok dumával, hidd el:)


22 L

2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszi a 20:40-esnek

Az 20:43-assal meg most nincs energiám vitatkozni :) De részben egyet értek veled. Egyébként nem fogalmaztam meg ritka hülyén , és nem szeretem ha belém kötnek olyanért amire nem szolgáltam rá.

A nagyképűségi faktoromat meg elismerem , félreérthető és eléggé úgy tűnhet ,hogy komolyan is gondolom :D . De nem vagyok nagyképű csak a többi embert ismerve - az én értékrendem szerint (ami szerintem ritka korrekt és emberi)- jobb társaságot nyújtok mint a legtöbb általam ismert korombeli és ezt sem nagyképűségből írom bár ez gondolom számotokra felfoghatatlan hogyha valaki nem a f*szát veri egész nap meg másokra irigykedik , hanem saját életével foglalkozik és azt próbálja minél szebbé tenni akkor az már nagyképű. Ehhez meg kell önbizalom és simán kiírom ,hogy k*rvanagy király vagyok mert miért ne? Egy két kommentelő áskálódó - ugató embernél biztos többet érek.

2011. dec. 16. 21:44
 17/24 A kérdező kommentje:

És lehet ,hogy önvédő mechanizmus miss freud de mindenkinek vannak gyengeségei és sérülékeny pontjai ezt gondolom ÖN sem tagadhatja! Egyébként az élet maga egy önvédő mechanizmus. Az önbizalmam meg nem alaptalan. Nem azért mert annyira szépnek hiszem magam hanem mert már jópárszor bizonyítottam MAGAMNAK és ezt akár hogy is próbálják már senki sem veszi el tőlem.

És igen ... talán szerelmes vagyok ,de az írásod utolsó bekezdése felesleges mert értek hozzá annyira hogy becserkésszem aki kell ,de épp az a lényeg ,hogy nehezemre esik mert . kitudja miért . és mivel most nincs itthon ezért írtam ki a kérdést, legalább addig erőt gyűjtsek :D

2011. dec. 16. 21:44
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát a házipálesz miatt!
2011. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
LEHET :D
2011. dec. 16. 22:13
 20/24 anonim ***** válasza:

miss freudként annyit mondhatok még, hogy azért érzed úgy, hogy nem vagy olyan tökös jelenleg mint egyébként mert fontos neked ez a leányzó.


Nem veszekedni akartam, bocsánat a cinikus hangnemért, csak ez a nagykirályvagyok dolog nagyon emlékeztet az átlag 16-18 éves szupermacsó pasik gondolkodására, akik azt hiszék, hogy övék a világ és mindent megkaphatnak amit csak akarnak csettintésre, meg azt hogy a nő alábbvaló mint ők, és lehet vele játszani.


Én nem tagadom, persze, hogy mindenki tele van énvédő mechanizmusokkal, azért nem lesz öngyilkos minden második ember és ez teljesen egészséges is, csak nem árt néha tudatában lenni, hogy mit miért vetítünk kifelé és hogy mi az ami a valóságban vagy.


csak rá akartam világítani hogy se papucs se alárendelt nem vagy, egyszerűen szembesültél egy olyan helyzettel amivel még nem eddig, olyannal ahol a csábítás nagy trükkjei nem mennek.


egyébként azt nem tudjuk, hogy menniyre ismeritek egymást, menniyre vagytok jó viszonyban, beszéltek-e, egy suliba jártok -e stb, ez sokat segítene másoknak a válaszadásban talán.


jóéjt:)

2011. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!