Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ezt mindenki átélte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ezt mindenki átélte már! Mit lehet ilyenkor tenni? Már nem bírom!

Figyelt kérdés
Hát körülbelül annyi lenne a dolog ,hogy őrülten bele zúgtam valakibe és egyszerűen megőrjít :D Pedig ilyenkor jobb lesz*rni, nem foglalkozni -persze tudom nem úgy ,hogy nekimegyek az utcán annyira semmibe veszem- vele , taktikázni a csábítás trükkjeivel stb. De nem tudom már :D mert eddig mindig úgy voltam ,hogy nekem nincs szükségem nőkre, hiszen k*rvanagy király vagyok , inkább ők szorulnak az én társaságomra :D És most teljesen papucsnak érzem magam, ahogy sóvárgok utána és folyton rá kell néznem ,azon gondolkodom ,hogy a barátnőm lesz és együtt sétálunk stb stb. Alárendeltnek érzem magam :,(
2011. dec. 14. 21:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igazad lehet Miss Freud :D

Egyébként egyszer beszéltem vele még régebben néhány szót ,akkor láttam először és akkor tetszett meg. Sajnos nem járunk egy suliba.

Szóval szinte alig ismerjük egymást. De valahogy majd csak megoldom :) Már csak max jövőre láthatom mert az ország másik végébe ment az ünnepekre. MINDENT TUDOK RÓLA :D

2011. dec. 17. 15:59
 22/24 anonim ***** válasza:

semmi nem lehetetlen, ez abszulájte tapasztalat, ugyanis én négy éve vagyok lassan távkapcsolatban, és interneten ismertük meg egymást. Mi is az ország két felén vagyunk és voltunk mégis megismertük és megszerettük egymást:) Úgyhogy neked is mehet, fiatal vagy, jó ember vagy (ez az én naivitásom, alapvetően mindenkit jónak vélek) és megtetszett ez a valaki. Menni fog, kitartás!


Miss Freud:)

2011. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

köszi Miss Freud :)

Neked is sok sikert a kapcsolatodhoz :)

2011. dec. 17. 20:38
 24/24 anonim ***** válasza:

"inkább ők szorulnak az én társaságomra :D És most teljesen papucsnak érzem magam (...) Alárendeltnek érzem magam :,("



"Bár akkor is én állok a ranglétrán feljebb (...) Hová tettem a tökeimet ?:("


Nincs tehetséged a szerelemhez, koma!


Hatalmi hierarchiában gondolkodol, nem ismered a kölcsönösséget, egyenrangúságot, intimitást; azaz nem ismered a szeretetet.


Jó nagy mélyvízbe dobott az élet!:)

2012. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!