Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan léphetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan léphetnék túl rajta?

Figyelt kérdés

a volt párommal 11 hónapot jártunk de vége lett kb. 4 napja ő már mással van de én még szeretem... a kapcsolatunk miatta nem működött s minden nagy csak rá gondolok annak ellenére hogy megcsalt szóval mit tegyek hogy ne fájjon annyira ? ja és lány vagyok

még valami azelőtt barátok voltunk 4 évig


2011. dec. 15. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz,majd az idő!!Tudom röhejes de gy van.Én is így voltam,de az idő kezd segíteni!

Vagy altatózz,vagy akaszd fel magad!

2011. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Énis ebbe a cipőbe jarok/jártam ,mi is most kb 2 hónapja szakitottunk , és neki már 1 hét mulva lett új barátnő, sokat szomorkodtam miatta , de sikerült nagyjábol tultennem magam rajta , az ilyen nem érdemli meg , hogy szomorkodj miatta , próbálj csak negativumokra gondolni , és az segiteni fog , ja és töröld le fb-rol vagy msn-röl ,de idövel könnyebb lesz , nekem ez segitet , hogy negativan gondoltam rá (csak arra , hogy milyet csalodtam benne) és talán 1 kicsit már meg is gyülöltem , és fel a fejjel , nem éri meg szomorkodni miatta , járj el bulizni a barátaiddal és érezd jol magad!:D
2011. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mikor szakítottatok?ha most 4napja és neki 4napja van új barátnője,akkor valószínűleg,már megcsalt,mikor veled járt :(


gondolj erre,utáld és így könnyebb lesz elfelejteni!

2011. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!