Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sex mániára megoldás? ( többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex mániára megoldás? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdödöt ,hogy meg ismerkedttem egy tök aranyos csávóval ... nagyon kis cuki és minden, töre oda vagyok érte, és nem tudom mit kénne csináljak, hogy ő ezt észre vegye . Nosh ő olyan fajta, hogy szeret dugni evel nincs is semmi baj... én is szeretek de ő kicsit tulzásba viszi, ahogy én hallotam ő sex mániás ...uhhh lehet ez ellen csinálni valamit hogy kicsit a sex utani etvágyátt csökense ? és mit kénne csináljak hogy eszre vegye, hogy nekem bejön ?17L
2011. dec. 15. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én nem vagyok szexmániás...dugj velem..:D
2011. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"lehet ez ellen csinálni valamit hogy kicsit a sex utani etvágyátt csökense ?"


Mondjuk szex helyett megkérhetnéd hogy korrepetáljon téged helyesírásból :D

2011. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Randy Orton: adunk neki egy RKOt?:D
2011. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Randy Orton ***** válasza:
Igen
2011. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amugy te magyar vagy ?
2011. dec. 15. 21:09
 6/16 anonim ***** válasza:

kérdező!

írj privátra ha dugni akarsz..

2011. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dugjatok.
2011. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
akkor nem hozzád való a srác! Egy szexmániást nem lehet visszafogni.
2011. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó ,köszönöm az értelmes választ :)
2011. dec. 15. 21:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt nem is az a kérdés hogy hogyan lehet csökkenteni a szexuális étvágyát, hanem el tudod-e így őt fogadni?! Ha igen akkor szerintem te is bele fogsz jönni az állandó dugásos témába, lehet hogy nimfó leszel te magad is!
2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!