Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok már végre egy normális pasit magamnak, aki nem csak szórakozni akar meg b*szni? :S

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Eddig 3 barátom volt.Ezek közül 1-el feküdtem le.

Van egy ikertesóm,ő elsőre megtalálta az igazit akivel már 1 éve együtt vannak.A barátaim csak azt akarták,idővel rájöttem,volt olyan is aki ok nélkül kidobott mert csak azért voltam neki h legyen valakije.

Sokak szerint szép vagyok,a fiúkkal nagyon kedves,megértő,megbízható,figyelmes.Mégis,szakítás után kivagyok beszélve,és el vagyok hordva mindennek. :/

Mindig beválogatom a defekteseket. :/ Hogy találhatok magamnak párt,aki komolyan is gondolja?

SEGÍTSETEK előre is köszi :)


2011. dec. 16. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

akik nem túl tökösek összeteszik 2 kezüket hogy legyen bnőjük, és nem csak megdugni akarják őket.


akik tökösek, azok tudják hogy úgyis beszereznek egy másik csajt oszt megdugják azt is utána meg még 10et.


Én nem vagyok túl tökös tapasztalatlanság végett, az egy dolog hogy egész jól nézek ki mondjuk de ez édeskevés:) Azért mindig úgy érzem MOST összejön, és egyszer biztos úgy is lesz!

F18

2011. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
képet
2011. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egybk 16 évesen három pasival a hátad mögött az sok
2011. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

MOst ajánlhatnám magamat, de nem teszem.


Mindig is egy normális kapcsolatra vágytam (mindig is értelemsebb voltam a korosztályomnál), viszont nálam és szerintem sok fiútársamnál is az a probléma, hogy félünk kezdeményezni, főleg a sok visszautasíátás után, önbecsülésünk, önbizalmunk szinte semmi.


Nézz meg egy menő srácot, aki minden héten más nővel dughat, mert laza, van önbizalma és akárkit le mer szólítani.


Nos ezek a fiúk miért is akarnának komoly kapcsolatot, amikor bármikor és bárkivel szexelhetnek és ezt tudják is magukról?


Egy magam fajta félénk, gátlásos srácnak viszont már az is nagy dolog ha egyáltalán egy lányt sikerül megnyernie magának.


Ezért aztán nagy kincs az ilyen lány a szemünkben és igyekszünk megtartani, megbecsülni, amennyire csak tudjuk. Remélem egy nap találok én is olyan lányt, akivel igazán szeretjük egymást hosszú évekig!


22/F

2012. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 jácint78 válasza:

Hello.. 16L... lent a 22f lehet hogy tudna vigasztalni..


16 evesen nem sok 3 kapcsolat es meg tapasztalat ha rossz is de van...legyel ovatosabb de ne add fel


Fontos hogy az onallosagod epulgessen haztartas gyerek neveles szakma baratsagok szorakozas..


... es tamogatoid? segitsenek amig keresgelsz hiszen ma mar nem fontos gyorsan megallapodni..


Mi volt a kibeszeles targya? Ha erdeklodhetek meg irhatod privatba..


Kar hogy nem vagyok hozzad illo..meglocsolhatlak ? ;)


Legyel boldog kiegyensulyozott sok minden jot kivanhatok


2204174312624

2022. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!