Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? úgy érzem meghalok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? úgy érzem meghalok!

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba a suliból , de még csak nézzük egymást és elég sűrűn felbukkan ott ahol én vagyok.

De nemtudom mit tegyek van aki mondja barátnőm h őt mustrálgatta... ( engem nem mustrálgatott , mindig a szemembe néz csak)

másik barátnőm meg szépségversenyen volt ahol a fiú is fellépett( csak köszönő viszonyban vannk) és másnap érdeklődött nála a fiú hogy hogy sikerült..

udom hogy talán idiótán hangzik , de bárki mond ilyet mindig sírnom kell (írígylem őket hogy beszélhetnek vele)

És már elegem van , teljesen kikészülök lelkileg :( és ha nem lesz köztünk semmi akkor végképp , mert rájöttem hogy nagyon szerelmes vagyok ( de nem akarok a "rajongói" közé kerülni)de ő ebben az évben elballag :'( SEGÍTSETEK KÉRLEK! :( 16/L


2011. dec. 16. 18:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
beszélj te is vele, legyél sokat az őt ismerő barátnőiddel, akkor csak oda fog menni, tudsz vele beszélgetni. és nyugi, nem fogsz meghalni (az én "kiszemeltem"-nem hajtottam rá és nem is fogok, nős)
2011. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
megpróbálom, de nehéz mert csak egyik barátnőm ismeri és ő is csak köszönő viszonyból ( de ő meg gyönyörű, nem merek vele mutatkozni) :(
2011. dec. 16. 18:38
 3/26 anonim ***** válasza:

1. mosd meg a fejed hideg vízzel.

2. nyugi

3. próbálj vele ismerkedni .. nem hinném,hogy szerelmes vagy,ez még kevés,hisz nem is ismered. :/

ja és ha annyira szeretnéd a fiút megismerni,hát kezdeményezz..

4. ha mégse jönne össze a dolog,soha ne feledd: nem egy fiúból áll a világ ! :)

5. nem halsz meg

6. szilvásbukta :)



Amúgy megértelek,nekem volt,hogy nagyon tetszett egy fiú..(kavartunk is egyszer,de soha nem tudtunk róla beszélni,hogy mi legyen velünk:\ Állítólag ő is akart velem beszélni,de nem jött össze mégse teljesen. hosszú sztori). Sírtam én is miatta,ha láttam mondjuk,hogy egy lány írt az üzenőfalára..pedig nem sokat beszéltünk. Tudtam,hogy ez nem szerelem,de ő volt az a fiú,akiért sok dolgot megadtam volna ..

Fél évig tetszett,de még a mai napig össze tudnék vele jönni szerintem.(Most lesz egy éve,hogy kavartunk:/)

Szerencsére,már nem olyan erős érzéseim vannak iránta,ennek azért örülök.


16/L

2011. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"szépségversenyen volt ahol a fiú is fellépett"


Itt elásta magát...


Szerintem foglald le magad más dolgokkal.

2011. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a gyönyörű..és ne becsüld le SOHA magad!

Csak annyi az egész,hogy jó kisugárzás,kedvesség,jófej vagy és nagy mosoly is persze:P

szerintem. (:

2011. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
úgyérzem ez már szerelem vagy legalábbis nagyon erős vonzódás.. a baj hogy tényleg nagyon egoista és sok "rajongója " van.. akik közé nem akarok és nem is fogok bekerülni.. de nehéz a kezdeményezés .. nagyon csak félek tőle.. de minél tovább várok annál fájdalmasabb :(
2011. dec. 16. 18:41
 7/26 A kérdező kommentje:

Palm

Hogy érted hogy elásta magát?

2011. dec. 16. 18:42
 8/26 anonim ***** válasza:

2 tipp:

1.ha ő kell,hát próbáld meg megszerezni..és ha úgy is érzed,hogy tetszel neki,akkor se add be egyből a derekad..;) Ha tényleg kellesz neki,küzdeni fog!ha meg nem,más után néz,annyit is ér..

2. felejtsd el,sok fiú van.


na most válassz és ne mondd,hogy "nem tudom" !

2011. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

utolsó

kell és kész! nem a külseje miatt.. a kisugárzása és minden ami benne van.. nem akarom hagyni újra ismételni az eddigi szerelmeimet.. :/ Mindig feladtam és inkább depiztem.. és most is ott tartok.. csak próbálom magam élve tartani..

attól félek hogy csak áltatom magam azzal hogy érdeklem :/

2011. dec. 16. 18:45
 10/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

nem is mondtam,hogy a külseje miatt kell neked..

de amúgy szerintem dönts,ne pedig őrlődj. :/

2011. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!