Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? úgy érzem meghalok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? úgy érzem meghalok!

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba a suliból , de még csak nézzük egymást és elég sűrűn felbukkan ott ahol én vagyok.

De nemtudom mit tegyek van aki mondja barátnőm h őt mustrálgatta... ( engem nem mustrálgatott , mindig a szemembe néz csak)

másik barátnőm meg szépségversenyen volt ahol a fiú is fellépett( csak köszönő viszonyban vannk) és másnap érdeklődött nála a fiú hogy hogy sikerült..

udom hogy talán idiótán hangzik , de bárki mond ilyet mindig sírnom kell (írígylem őket hogy beszélhetnek vele)

És már elegem van , teljesen kikészülök lelkileg :( és ha nem lesz köztünk semmi akkor végképp , mert rájöttem hogy nagyon szerelmes vagyok ( de nem akarok a "rajongói" közé kerülni)de ő ebben az évben elballag :'( SEGÍTSETEK KÉRLEK! :( 16/L


2011. dec. 16. 18:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szerintem hívd a Mosómedve és társait! ők arra tették fel az életüket, hogy segítsenek a bajbajutott embereknek!

Amikor meglátod a fiút kezdj el üvölteni, hogy "segíts Mosómedve és társai" de kiba* hangosan.

2011. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

én is vmi ilyesmit érzek egy 9.es után... Pár ismerősöm szerint ronda, nekem meg a kishercegnőm, csak nem merek hozzá odamenni:S Gondolkoztam rajta hogy 4. óra után lehúzok egy-két korty páleszt és úgy menni fog a menzán.

F18

2011. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

utolsó

szerintem menj oda :) veszíteni nem veszíthetsz... és a lányok sokszor várják hogy menjen már oda hozzájuk a fiú.. én is ezt várom, csak én lehet hiába várok :/

2011. dec. 17. 13:05
 24/26 anonim ***** válasza:
sőt biztos, akiket ismerek fiúkat tuti nem kezdeményeznék idegen lánynál, én is ezt próbálom legyőzni:P
2011. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ha mindjárt meghalsz,írj végrendeletet.nem hiszem el, hogy valakinek ez a leg nagyobb baja az életben,de ha már, akkor miért nem mész oda hozzá?ha meg nem vagy elég bátor, akkor úgy kell neked.
2011. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én a kiszemelteimmel úgy csinálom, hogy ha egy helyen vagyunk, és egyértelműen lát engem, akkor ott hagyom "véletlen" pl. a sálam vagy füzetet, azon a nevem is legalább rajta van. Ha udvarias, biztos, hogy utánam viszi. És már is meg van a téma.


18L

2011. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!