Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön ez a szívatás a férfiaknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön ez a szívatás a férfiaknál?

Figyelt kérdés
már kiírtam egy kérdést hogy az exem szórakozik velem, előbukkan szakítások után, játszik az érzéseimmel. úgy gondolom megérdemelné hogy kicsit megszívassam. gondoltam arra hogy csinosan, kihívóbban felöltözve találkozok vele, előadom hogy mennyire jó az életem stb... így megmutatva mit cseszett el és mit nem kaphat meg. bejön ez a pasiknál?
2011. dec. 18. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha ő boldog akkor nem jön be
2011. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ha neki minden ok az életében akkor mehetsz kis estélyiben akkor is magasról teszik a te éltedre meg arra hogy te hogyan nézel ki...
2011. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor se jön be, ha nem boldog. Leszarja magasról.
2011. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
akkor minek szórakozik velem és írogat?
2011. dec. 18. 15:06
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

A jatszasra ne jatekkal felelj, mert soha nem lesz ennek vege. Habar, nem vagyok nagyon biztos abban, hogy Te mar tultetted magadat az exeden.

Jatszani gyerekek szoktak. Felnottek kommunikalnak, vagy nem.

2011. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

bejön ez a pasiknál?


nem nem jön be..maximum egy jót röhög rajtad,egy férfi egy perc alatt leszűri hogy csak az eszedet játszod és csak szórakázól...

2011. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
jó de akkor mit akar? nem én keresem őt
2011. dec. 18. 15:09
 8/18 anonim ***** válasza:
semmit csak szórakozik,élvezkedik....egyszerűbb lenne tőle megkérdezni szerintem..
2011. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet:)

Bejött végülis,mert később jelentkezett,hogy mennyire bán már mindent és bocsássak meg.Én meg megszakítottam vele minden kapcsolatot hihihi.


Sajnos volt egy másik exem,na nála csak annyi volt,hogy megbeszélünk pár dolgot,ami lezáratlan.Hát az ágyban kötöttünk ki,és ugyanúgy lesz*rt megint...


Szóval vigyázz magadra és sose engedj semmilyen könyörgésnek és csábításnak!Csak így fog működni!

2011. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

talán azzal lehetne véget venni ennek, ha letojod magasról, nem válaszolsz a megkeresésekre, és inkább egy új pasi után nézel, aki komolyabban gondolja veled.


az, hogy játszmázol nem visz előrébb, és feleslegesen ölöd bele az energiádat.

2011. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!