Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az ilyen kis plázap*csák jönnek be a srácoknak nem a normális csajok?

Figyelt kérdés

a két tipus alatt ezt értem:


plázap*csa:viselkedést nem kell magyarázni,megjelenik a legújabb gucci ruha cipő vagy akármi ő rohan is megvenni vagy az arénában nyilt egy új üzlet neki kell elsőre megnézni és az összes jó cucot megvenni,legújabb trendet követi olyat is felvesz ami nem is áll jól neki,anorexiás csontvázmű az egész teste,több kilónyi smink az arcán


normális csaj(mintén):követi a divatot de csak olyanokat vesz fel,nem csontváz hanem vékony vagy olyan az alakja hogy van mit fogni rajta de nem dagadt disznó,nem hordja a legmárkásabb cuccokat,nem rohan a zarába a legújabb legtndibb felsőért,szerethető,kedves,megértő,nem önimádó stb.


Fiúk nektek melyik típus jön be jobban?

14/L


2011. dec. 18. 17:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mert ti lányok csak a jóképű menőcsávókat veszitek észre, akiknek a plázap*csák jönnek be.
2011. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%

Gyerek vagy még, nem véletlenül van ez a kategoria 18 én felettieknek.


Elvileg te szerethető, kedves, megértő vagy.

Ehez képest

-leanorexiásozod a vékonyakat

-le dagadt disznózod a ducibbakat


Te nem vagy önimádó.

Ehez képest egy rakat jó tulajdonságot (kedves, szerethető, megértő, követi a divatot,) irogatsz magadról.

Szánalmas vagy.

2011. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
én a kövér disznó alatt a 14 éves 200 kg-s gyereket értem aki nem betegség misaatt ducibb hanem mert nem ofglalkozik magával és pont ugyanez igaz a anorexiásokra is
2011. dec. 18. 18:02
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert a férfiakat a farkuk irányítja, így ez a rib*ncoknak kedvez.

Ilyen ribi vagyok én is.


27/N

2011. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy ide irkálsz és magadat "sztárolod" és másokra irigykedsz inkább néz mélyen magadba és tegyél valamit azért, hogy rád is felfigyeljenek! Attól, hogy valaki jól néz ki nem biztos, hogy buta, felszínes nyávogós stb... Ha megértő, szerethető lennél akkor nem diszkriminálnál másokat.
2011. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy ilyen vagy 18:10, de legalább te már nem vagy gyerek.

(ötödik)

2011. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%
hogy ne a kérdezőt szidjam/értékeljem, azt írom, hogy ha valaki ezt megkérdezi 20 vagy 30 évesen, még megértem.de hogy 14 évesen, a biológiai érettség hiányában, azért panaszkodni, mert neki nem jut pasi? enyi idősen a tanulmányaival, hobbikkal kéne kitöltenie az időt,vagy tv nézéssel.és nem azzal hogy kinek jön be, és kinek nem. de lehet hogy csak én gondolom így.
2011. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

engem kiráz a hideg elsőtől..:D

15/F

2011. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
életem, a normális csajoknak meg a csicskák jönnek be :DDDD
2011. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
te szuka,akkor aki dagadt disznó az nem lehet normális?
2011. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!