Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amig ott a baratom, baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amig ott a baratom, baj ha mas utan nezek? Szeretem, de mit higyjek? Csunya dolog lenne reszemrol?

Figyelt kérdés
Reg egyutt vagyok vele,de nagyon zarkozott,hideg velem,de azt mondta valtoztat. Volt egy 3 eves kapcsolata, de mindektten zarkozottak voltak, es igy elhalt a dolog, es nem is volt igaz szerelem...Azt mondja engem szeret(ott is akartam hagyni,mert feltem h nem fog menni,de nem akart hagyni) csak nem tudja hogy kell igazan szeretni,de ugy erzi engem szeret es akar,s adjak idot neki(20 eves).Mar egyszer megprobalta es nem igazan tartott a kedvesseg,igaz akkor egy rossz barat miatt! Nem nagyon hiszek az uj probalkozasaban, bar oszinte.Szeretem nagyon, de ha nem mutatja ki az erzelmeit,eltaszit magatol! Sokszor gondolom, h nezzek mas utan, mert nem szeretnek egyedul maradni.Ferfiak is konnyebben felejtenek, ha mas no van mellettuk.Nem tudom mennyire higyjek a valtozasaban, es nem tudom h nezzek-e mas utan? Nem akarnek mast, de ha nem fog menni? Varjam meg a valtozast?
2008. márc. 27. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

nem lesz változás.

Mitől is lenne? Ő elvan így, te meg elviseled. Akkor minek változzon?

Éld az életed és ne próbáld megváltani az övét. Ez nem a te harcod.

2008. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De o akar valtozni!Hogy mi jobban legyunk. Es szerintem ez igy helyes..En meg megmondtam, h ha nem lesz maskepp akkor en befejeztem a kapcsolatot.Tehat en egyaltalan nem turtem..Es po valaszthatott, de megis mellettem dontott..csak honnan tudjam h ez is nem ideiglenes lesz?
2008. márc. 28. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eletben amellett, hogy sok jo dolog van egy biztos, hogy semmi sem biztos.

En mar annyi kapcsolatot lattam, ahol az egyik fel igergetett es soha nem valtozott semmi. A masik meg csak turt - akar egy eleten keresztul amig a halal (szo szerint) el nem valaszt.

Neked kell erezni, hogy mennyire tortenik a valtozas. Te erzed, boldog vagy-e vagy sem es hogy mire van szukseged.

En csak egyet tudok mondani es ez sajat tapasztalat. Barmennyire is nehez elengedni valakit de ha ugy erezed, nem tesz boldogga, nem szabad maradni es megalkudni.

A szerelem azonban sokszor kulonbozo "formaban" jelentkezik ezert nehez a dontes.

Egy nonek nagyon fontos ereznie, hogy szeretve van, biztonsagban van es hogy fontos a parjanak.

Nagyon megertelek.

2008. márc. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!