Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a volt párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt párom még mindég megbocsájt?

Figyelt kérdés
7 évig jártam a pasimmal, és 7 év alatt nagyon jó barátom, társam szerelmem volt, ugyanúgy énis neki. Sajna belegázolt az életunkbe egy másik pasi, akibe nagyon bele estem, és most 9 hónapja hogy eggyutt vagyok vele. A volt pasimmal szakítottam, de a mostanival osszevesztem, és bocsánatot kértem a volt pasimtól.Megbocsájtott, de már semmi nem volt a régi. én nemtudtam szeretni ot, az új kellet nekem, és ezért hazudtam, hogy dolgozni megyek az eggyik barátnommel, és kozben aval a pasival mentem dolgozni. A volt pasimat nemérdekli, hogy megcsaltam vagy akár mostis mással vaok, o nagyon szeret engemet, és akar engemet....az új is, csak vele nagyobb biztonságban érzem magam, kutyabolond mint én, és nagyon tud szeretni. én szeretem ot, csak sokat veszekedjunk, elég sok apróság miatt, idosebb nálam, és sokszor neki kell igazat adnom, akkoris, ha nemúgy van, és annyi hogy o kiélte az életét rendesen, de a volt párommal 15éves kortól vagyok eggyutt, és o fiatalabb fél évvel tolem. Szerintetek?
2011. dec. 19. 19:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

csakhogy gondolkozzál már, nem tudsz olvasni???????????Hol van benne az hogy játszottam a pasikkal??????? Mi ebben a játék???????Az hogy beleszerettem az új fiúba? vagy az hogy itt hagytam az exem? vagy hazudtam, hogy meek dolgozni, és nemmondtam hogy kivel? Mert baratok maradtunk, vagy mert bocsanatot kértem, es megbocsajtott??????

Mi ebben a kihasználás vagy játszás mondjad már!!!!!!!

2011. dec. 19. 20:03
 12/21 anonim ***** válasza:
Véleményt kértél. Én elmondtam. Nem tudod elfogadni a negatív kritikát. Pedig itt számítanod kell rá. ;) Azért ne sírj idegességedben. Pacsi.
2011. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kaptam eleget és ha tudom, hogy nem vaok oly bunos, amilyennek mondanak, akkor harcolok az igazamért, lehet ha itt lennél, ossze is kapnánk ezen, de ez mindegy már, én elmondtam a bánatom, te a véleményed, énis az enyémet, kvittek vagyunk. Pacsi neked is, és sírni nemfogok, nefélj, csak te ne sírj, hogy tudom amit tudok, hehe.
2011. dec. 19. 20:08
 14/21 anonim ***** válasza:

"csak te ne sírj, hogy tudom amit tudok"


mit tudsz? :D

2011. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazam van, és neked is van piszkos múltad, az igaz hogy nemtom hogy mi az, te tudod az enyém, de akkoris......Meg miért ismételsz?????:P
2011. dec. 19. 20:17
 16/21 WhiteLabel ***** válasza:
Szerinted, az nem játék a két (leginkább csak egy) sráccal, hogy miközben együtt vagy valakivel, a másikkal kefélsz, miközben az állítólagos párod azt hiszi hogy te dolgozol? kapj már a fejedhez.
2011. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ismételni és idézni két külön világ. ;)


Piszkos múlt. Hadd gondolkozzak: egyszer azt mondtam egy srácnak, hogy ki nem állhatom a stílusát, a jellemét, amikor szerelmet vallott. Asszem ennyi.

2011. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ember! Mi a fa.szért írod ki a kérdést ha nem fogadod el a kritikát. Millió+1 kérdést írtam már ki, de még a negatív válaszolóknak is zöld pacsit adtam, mert magamban felbírtam fogni, hogy igazuk van. És én 17 vagyok, te a leírásból mérten több. Te is felfogtad haver, hogy egy ribanc vagy azért, mert átbaszod mindkét csávót csak te akkora arcnak tartod magad, hogy soha nem fogod bevallani, de nem nekünk hazudsz b.azdmeg, mert mi magasról szarunk egy porszemre a világban hanem magadnak hazudsz. És az a legsz.arabb.
2011. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

csak a negativ kritikat is lehet két féle képpen jellemezni....A ribanc.ozás az nem épp egy ide illo dolg volt sztem, de elfogadom, mért ne fogadnám...igazatok van, játszottam, stb, na de nem használtam ki eggyiket sem, mert a volt pasimmal barátok maradtunk csak....és nem akartam, hogy tudja visszamentem az új fiúval dolgozni...ennyi.én az exemmel nem jártam semmi....csak haverok maradtunk.

17 évesnek meg annyit hogy igen én már lassan 22 leszek, de viszont nekem életemben 1 darab pasim volt, ez a hét éves kapcsolat, és nemtudtam mi az élet. Fiatalabb volt o nálam, és én tanítottam ot, nem o engem.és gyerek fejjel járt és jár még most is....Te ha majd 20 leszel, rátalálsz az igazira, akitol elvárod, hogy eltartson téged és majd a gyerekeid, segítsen, vigyázzon rád....és a pasi meg jobban fél mint te, ha elkapnak az utcán, és vádolnak, o nem avatkozik bele, ott hagy had bántsanak mert meg o gyerek, akkor hogy vélekednél?????Vele maradnál? Hátha majd megerosodik magában, és melléd fog tudni állni? Ha ezt nekem 7 év alatt nem tette meg, eljott, és azt nézte, hogyan játszon a számítogépen, meg halászni járt focizni,akkor mi? Azért egy nonek szuksége van néha gyengédségre, megértésre, stb.....Szerintem

2011. dec. 20. 09:00
 20/21 anonim ***** válasza:
7 év alatt nem jöttél rá, hogy egy papucs? Alapból nem ismerkednék meg egy ilyen férfival.
2011. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!