Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj ha úgy vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha úgy vagyok együtt valakivel, hogy nem vagyok belé szerelmes, de "tetszik"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca.. ***** válasza:
51%

a vonzalomnak több rétege van, a szerelem meg nem mindig definiálható, úgyhogy alapvetően azt mondom nem baj. a szerelem egyébként is később is kialakulhat.


ha csak azért vagy vele, mert látod hogy "jó pasi/csaj" és menőnek gondolod a dolgot, az később neked lesz baj, engem az se érdekel.

2011. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem menőzésből, csak mert kedvelem, de nem szeretem...
2011. dec. 19. 20:14
 4/5 szamóca.. ***** válasza:
100%

ha úgy érzed szívesebben vagy vele párkapcsolatban mint barátságban, akkor nem baj.


ha szívesebben lennél vele csak barátként, de önző vagy és félsz hogy akkor elveszíted, ezért inkább bekajáltatod hoyg szereted, akkor baj. és tudjon ő is az érzéseidről.

2011. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az baj....Ha nem szereted akkor mért vagy vele?? o.O Csak annyi,hogy szép és kockás hasa van csak ennyiért vagy vele??? :/
2014. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!