Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor már bukta az egész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már bukta az egész, igaz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bejelöltem egy lányt facebookon( élőben nem igazán tudnék vele találkozni,mert 20 km-el arrébb lakik, mint én.Legalábbis ilyen véletlen összefutunk stílusban nem, és ahhoz hogy találkozzunk normálisan,előbb beszélni kellene vele),de elutasította a felkérésemet.Hagyjam az egészet?
2011. dec. 20. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha elutasította akkor szerintem igen...bár még egy kérdést még ha nagyon akarsz vele találkozni és nagyon teccik akkor meg ér...de ha arra is nemet mond akkor hagyd a csába..
2011. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben.Ha akkor is elutasít, akkor bánatomba elmegyek és veszek egy Battlefield 3-at és kockulok hajnalig.Az sosem utasít el.
2011. dec. 20. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki visszaigazolt volna.
2011. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van elég punci nyugi..még válogathatsz is,valamelyik csak összejön..
2011. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még1*, ha akkor is nemet mond, hagyd a fenébe. Ne lógasd az orrod, sok csaj van még a világon :)!
2011. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nemleges választ kaptam.De nem baj, a Bf 3 sosem mond nemet, úgyhogy most körbeveszem magam bolognais pizzával és elzárkózom a külvilágtól.
2011. dec. 20. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
irjal neki vmi uzenetet vagy ilyesmit, akit nem ismerek enis alapbol elutasitom
2011. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!