Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos megingott a szívem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos megingott a szívem! Mit csináljak ellene vagy sem?

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően elmagyarázni!

Van az első szerelmem, akivel együtt voltam majdnem 4éven át, csak véget ért mert hajtott engem a kíváncsiság.

20hónapja nem vagyunk már együtt.Én dobtam.Viszont neki több mint egy éve nekem pedig 4hónapja van kapcsolatom.


az én kapcsolatom is olyan már hogy újrakezdtük mert ez a fiú korábban megcsalt engem.

az EX-em kapcsolata meg fogalmam sincs hogy miért nem működik, nekem mindig azt mondta hogy igazán csak egyszer volt szerelmes még pedig belém!


Na és akkor most ugrik a majom a vízbe,külföldön dolgozik az exem,ha haza jön mindig összefutunk egy kicsit, nem vagyunk haragba.Na és holnap jön haza, és szeretne velem találkozni, és azt mondta hogy napok óta nem tud aludni csak rám gondol, mert szeretne velem kibékülni.Mondta hogy le kell ülni megbeszélni,nem muszáj egyből szakítanom a mostani barátommal stb.

nem tudom mit csináljak, nem tudom mit érzek. :( Meginogtam :( fogalmam sincs milyen érzés ez :(


2011. dec. 20. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozgass vele egy párszor....Utána úgy is rájössz hogy mit érzel!
2011. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én találkoznék vele simán. Megcsalt téged a jelenlegi párod és még vele vagy? Minek? Adj egy újabb esélyt az ex-ednek. Sokan mondják hogy a felmelegített káposzta nem jó(de ez nem minden esetben igaz), de szerintem benőtt már a fejd lágya ehhez a kapcsolathoz és lehet most még annál is jobb lesz az ex-eddel mint régen :D

Én a te helyedben nem hagynám ki mert tuti utána megbánod és lehet nem tudod már vissza csinálni.

2011. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!