Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lehet, hogy külföldr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet, hogy külföldre akar menni dolgozni. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
közel 4 hónapja vagyunk együtt, de nagyon szeretjük egymást. neki még több, mint 2 év van a fősuliból, nekem már csak 1,5. lehet, hogy külföldre megy dolgozni. ilyenkor van értelme folytatni? vagy mit tegyek? :/
2011. dec. 21. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem visz magával téged?
2011. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes folytatni. az Én barátom is most jön majd haza 6hét után.(gondolom nem örökre megy el a te barátod se) az elején nagyon megszenvedtem,amikor még itthon volt,mert azelőtt minden egyes nap találkoztunk.. de utána hamar hozzá szoktam.. 6hét alatt mindössze 2x láttam..egyébként mi már 9hónapja együtt vagyunk.
2011. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz előre ilyeneken... Ha még 2 év után is együtt lesztek akár el is mehetsz vele. De ha már most a kapcsolat végkimenetelén gondolkodsz nem hiszem hogy olyan nagy lehet a szerelem... :/
2011. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt a hülye kérdést! lehet, hogy akar menni. lehet, ha öreganyámnak p.öcse nő ő lesz öregapám. lehet, hogy nem...

és hogy mit tegyél? süssél neki hamuba sült pogácsát....

2011. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!