Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, nagyon szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nagyon szomorú vagyok, mert elrontottam? Lehet ilyenkor valamit még tenni vagy már nem?

Figyelt kérdés
Egy fiú elmondta hogy tetszem neki, gesztusok sorát tette felém, adta a jeleket én meg fogtam és elküldtem a francba. Mert attól tartottam, hogy milyen gáz lesz ha kiderül hogy nem is tetszem neki és esetleg én értettem félre a jeleket, meg mert annyi szép nő veszi körül, csinosak, mármint nálam csinosabbak (szerintem azok, hogy tényleg azok e nyilván csak pasik tudnák megitélni, mert a nők hülyék, én is!!) szóval nem akartam beégni , mert nem mertem kockáztatni. És most olyan szomorú vagyok, mert rájöttem hogy még jobban tetszik, mint gondoltam. Előtte is tetszett már az elejétől, de mondom féltem a félreértéstől, vagy hogy nem vagyok elég jó és inkább leléptem. Most meg naphosszakat szenvedek, csak ő jár a fejemben, hiányzik mindenével...Hát hogyan hozzam helyre? Érdemes, nem akarok neki szerelmet vallani, mert az olyan gáz, de akkor mégis már hogyan javítsak a dolgon...

2011. dec. 21. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk legyél őszinte vele. Mondd el neki, hogy ő is tetszik neked, csak hirtelen rosszul reagáltál. És ne mondd minden őszinte érzelmes gondolatodra, hogy gáz...Az a gáz ahogy elszúrtad a lehetőséget...de az nagyon.
2011. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálj vele őszintén beszélni!

S ha feléd tett gesztusokat nem értem miért paráztál be!Elvégre egyszer élünk,és aki mer az nyer!

Én is jártam hasonló cipőben,mert aki most udvarol nekem annak is lehetne minden ujjára egy cica baba stílű lány!De én bele mentem a játékba.S nem fogom sosem megbánni hogy bele mertem kezdeni!Ha meg pofára esem,akkor ennyi de legalább megpróbáltam!

Mindenképp ülj le vele 2-ben és beszéld meg vele miért tetted,és ha ad egy esélyt élj vele!S ne parázz!

2011. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!