Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy a legkönnyebb túltennünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb túltennünk magunkat egy 2 éves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 23:44
1 2
 1/12 Kingaa1 ***** válasza:
Hát járj el szórakozóhelyekre még akkor is ha nincs kedved, v szomoru vagy... amugy azért nem válaszoltam, mert bunkóságot nem akarok irni..
2011. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire volt komoly..... Én 2 éves kapcsolat után sokáig szenvedtem, mai napig érzem a hatását


Ugyanez a barátnöm részéröl talán 1 nap volt...

2011. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
eléggé megvisel...:S nagyon nehéz
2011. nov. 16. 23:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Legyél sokat a barátokkal/barátnőkkel, szervezzetek közös programokat, szórakozz kifulladásig, ismerkedj, mindig kösd le magad valamivel! Idővel minden jobb lesz. :)
2011. nov. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sehogy.


heti egy rekesz sör pár hónapig

2011. nov. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pontosan! Elöttem szóló megmondta.

ALKOHOL!!! A pia nem csak a szakításra, de minden másra is a legjobb megoldás.

2011. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a csoda, mindnekinek 2 evnel lesz vegzetes a kapcsolata, en is ebben vagyok es ugyan kell szenvedjek mert nem tudom tultenni magam, nagyon kivancsi vagyok, hogy meg meddig tart ez igy
2011. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapja ért véget az 5 éves kapcsolatom elég csúnyán...

Hát igazatok van, piával könnyebb minden. Barátok haverok ezerrel. Bulizás, még ha nem is az ismerkedés a cél. Könnyebb így, de nem tudom meddig mehet ez még, meddig tart, mert ha pár napig csak egymagam vagyok egyből visszazuhanok...:(

Kinek meddig tartott?

22/L

2011. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Nálam a masszív piálás kb. 2-3 hónapig tartott. Hétvégén mindig matt részeg voltam, hétköznap pedig ha kavarogtak a gondolataim, akkor leültem este borozni, lecsaptam egy üveggel és nyugodtan aludtam.

Ez ugyebár nem célravezetö, de akkor ez tünt jó megoldásnak a fájdalmam elviselésében.


Ezután elkezdtem önkéntesként dolgozni, mert jobban éreztem magam, hogy másokon segíthetek, sok értékes embert ismertem meg..... hosszú nagyon hosszú folyamat és vannak olyan sebek, amik mindig megmaradnak az emebrben...


22/F

2011. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azóta van már barátnőd? tudsz legalább úgy szeretni valakit, mint Őt szeretted?
2011. nov. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!