Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit elrontottam volna?

Figyelt kérdés
Na szóval,van egy fiú akit már lassan 2 éve szeretek.Eddig nem érdekeltem,de most hogy egy suliba járunk elég sűrűn beszélgettünk fbn és élőbe is!Azt mondta tetszem neki.Én meg kiraktam hülyeségből hogy kapcsolatba vagyok egy gyerekkel.Ő nem írt sokáig.Nem értettem mi van.Kérdezősködött hogy ki ez a gyerek,stb.meg minek raktam ki!Aztán olyat is írt hogy szivatott,másnap oda mentem a suliba megkérdezni tőle hogy na?tényleg szivattál? Ő azt mondta nem!csak azért mondtam mert ideges voltam...most szivatna?vagy féltékeny?én rontottam el?(Bocsi hogyha érthetetlenül fogalmaztam meg) : $
2011. nov. 20. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
igen elrontottad... ha azt mondja az a srác aki tetszik neked hogy bejössz neki, akkor mi a retkes francért teszel ki más srácot kapcsolatra fb-n... még ha poénból is... kicsit gondolkodhatnának a mai fiatalok hogy egyes tetteikkel milyen sebet okozhatnak a másiknak... tökre meggondolatlan voltál...
2011. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neki a helyedben, hogy csak féltékennyé akartad tenni, mert neked is tetszik ő, És azt hitted, hogy ha féltékennyé teszed, akkor lépni fog, hogy ne csak beszélgessetek, hanem esetleg több. ENNYI A Büdös kur*a pic*ába is
2011. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt miért kellett? és mi volt benne a poén? túl éretlen vagy még...
2011. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki más rontotta volna el? Ha alakulóban van egy kapcsolat, akkor nem tesszük ki, hogy más a barátunk.

Hány éves vagy?

2011. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok! : ) A fiú 17.
2011. nov. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!