Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy az átlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy az átlagnál magasabb IQ szint akadályoz a párkeresésben?

Figyelt kérdés

A fent említett dolognak következtében mindig kilógok a sorból. Soha nem voltam stréber, de az iskolában (és most az egyetemen) sokkal jobban teljesítek a többieknél, és ez valamilyen szinten megbélyegez, kizár a közösségből. Nem vagyok nagyképű, mindig próbálom kisebbíteni az érdemeimet, de akkor is, elég zavaró.

Sajnos nem vagyok jó az ismerkedésben, soha nem is voltam. Nem tudnám valahogy a hasznomra fordítani a dolgot?


2011. dec. 22. 13:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik rendes választ adtak! Na igen, sajnos én is elég lusta vagyok néha, szóval ez ismerős. :D

Valóban nincs sok barátom, inkább csak felszínes "haveri" kapcsolatokat tudok kialakítani. Próbáltam "legyőzni" ezt a visszahúzódó mentalitást, és el is értem sikereket, szóval gond nélkül megszólítok bárkit (nem ismerkedési szándékról van szó), megpróbálok beszélgetésbe elegyedni emberekkel, meg ilyesmi, de ez mindig nehéz volt nekem.

Nem, fiú vagyok.

2011. dec. 22. 21:57
 12/18 anonim ***** válasza:
Komolyan, ha így folytatom, pszichológus leszek! Egyébként mennyire durva a helyzet? Vannak testi tünetei is annak, hogy magányos vagy?
2011. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Milyen testi tünetekre gondolsz?
2011. dec. 23. 21:04
 14/18 anonim ***** válasza:
Fázol, remegsz, izzadsz, meleged van, gyomorgörcs, hányás, étvágytalanság, túl nagy étvágy stb. Persze mindegyik lehetne "természetes" is, de ha hosszú idő óta fennáll, akkor az valószínű, hogy emiatt van. Amúgy meg indokolatlanul van ez így, és az átlagnál jobban. (Mármint pl. egy hideg tanteremben mindenki fázik.)
2012. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó feltételezés. Igen, fázósabb vagyok, minta a többiek, és viszonylag gyakran fáj a hasam.
2012. jan. 4. 22:05
 16/18 anonim ***** válasza:

Nnna, ha kíváncsi vagy a válaszomra, akkor elárulom: ha először havert szerzel, úgy sokkal könnyebb, vagy legalábbis gyakorlás, és nőként mondom, bár nem mindenkire igaz, hogy a nők kicsit bonyorultabban vannak összerakva.

Nehogy azt válaszold, hogy egyetlen osztálytársad sincs, aki legalább egy kicsit sem szimpatikus. Vagy csoport. Menj oda hozzá(juk), valami okkal. Ne felszínessel, ehhez kicsit előrébb kell gondolkodni. Először tényleg csak azért, majd egy idő elteltével egyre többet dumáljatok a kérdésedhez azért kapcsolódó dologgal. Ha kérdez, reagál stb, légy pozitív, vigyorogj, segíts (na azért ne nyalj).

És ami a legegyszerűbb: nyisd ki a szemed, és vedd észre a változásokat. És ami pozitív, ne felejtd el megemlíteni az illetőnek. (pl. Juj de szép a nadrágod! Új?) Ez NŐKNÉL nagyon-nagyon hasznos. Szeretik a figyelmes embereket. Persze ez is általánosítás, de ki ne örülne neki? A negatívak maradjanak magadnak!

2012. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt hasonló problémám. Tulajdonképpen nem rekesztettek ki, én se ítéltem el őket (miért tettem volna?), csupán nem tudtam mit kezdeni az átlagos intelligenciájú emberekkel (itt nem az iqra gondolok csak, hanem műveltségre is). Őszintén szólva most sem tudok. Roppant felszínes témákról cseverészni bárkivel képes vagyok, de nem látom túl sok értelmét. Találtam néhány embert (2t ;)), akik szintén 150+-osak . Hát nem sokat segített. Az egyik roppant műveletlen, beképzelt alak, nem sokat ér az iqja. Szerintem próbálj különböző társaságokban ismerkedni, és akkor csak megakad a szűrődön 1-1 olyan halacska, aki megfelel az igényeidnek :)
2012. jan. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia Eloszor is sztem legy buszke az adottsagodra es alkalmazd is az elettol kapott tudasod.Masodjara az emberek alaptermeszete eleg sok esetben irigy.( de gondolom tudod mit szoktak arra mondani akire irigyek...;)) szoval az ilyenekkel ne foglalkozz!

Aztan van olyan is akit megremiszt ha valaki okosabb nala...neha persze nem alaptalanul.Es vegul egyszerubb dolgod van ha a hozzad hasonlo emberek tarsasagat keresed jobban, mert naluk valoszinuleg megertesre talalsz. Az eszedet pedig mindenkeppen hasznald jo dolgokra a tarsadalom segitesere, es ha valaki jo ember akkor fuggetlenul attol h neki kevesebb IQ-ja van e vagy sem , el fog ismerni es tisztelni fog. A tisztelet pedig mint tudjuk mindennek az alapja. udv.

2012. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!