Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van több egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több egyedülálló férfi, mint egyedülálló nő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nők annyira válogatnak, ha 5 nő nem utasított vissza valami hülye érv miatt akkor egy sem...
2011. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs több,

sőt......

de ezt honnad szeded?

2011. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is ugyanúgy válogatnak, engem még többen elutasítottak, mint téged első, ez van, nem tetszhetünk mindenkinek!
2011. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Matematikailag elvileg pont nőben van több egyedülálló, mivel többen is vannak. Vagy csak sok férfi egyszerre több csajt tart.

24F

2011. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
lehet h nincs több egyedülállo férfi mint nő csak a nők jöbban válogatnak és azért vannak egyedül(ismerek ilyet)
2011. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanannyi egyedülálló nő van, sőt...inkább több.
2011. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a hetero közösséget nézzük, pont ugyananyi a nem egyedülálló nők és férfiak száma.de egyszerűen az van, ha egy nő egyedül van,nem panaszkodik, hanem kiválasztja 20-30 férfi közül azt, aki neki kell.a férfi meg bepróbálkozik 10 lánynál, és nagyobb esélyel nem választják ki a sokaságból.és panaszkodni kezd.én is pasi vagyok, és én is rengeteg elutasítást kaptam,az elmult években ugyanazzal a nővel voltam, de elötte és most is ritka,,akinek kellenék.persze szarul esik az embernek,de ez van, menni kell tovább
2011. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez két részre osztható:


*16-40 év között férfitöbblet, és több az egyedülálló férfi is.

*40-100 év közöttiek, nőtöbblet, több egyedülálló-elvált, özvegy nő (korai férfi halálozások miatt főleg!)



16-40 év között több az egyedülálló férfi, ez tény, mivel 40 év alatt férfitöbblet van, de nem csak ezért!

A nők 20-35 év kor között szinte 80%-ban kapcsolatban vannak, míg a pasik kb.60%-ban kb. Fogalmam sincs ez hogy lehet mert nem sokkal több férfi van mint nő, de az lehet, hogy a nők magas életkorú férfiak között is választanak párt.

Pl. egy 25 éves nő partnert választhat 22-40 év között.

Míg egy 25 éves férfi 18-25 év körül általában.


Az idősebb pasik is fiatalabb nőkre hajaznak, így 40 év alatt a nők nagyrésze foglalt. Míg a 30 alatti pasikra ez nem érvényes mindig.


40 év felett viszont rengeteg nő egyedülmarad: válás, özvegység, ugye mivel sok a férfihalálozás 50 felett, ezért jelentősen megnő a nők száma, ezenfelül az egyedülálló nők száma is.

A férfiak itt jobban találnak párt a saját korosztályukban is, de a fiatalabbaknál is.

2011. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez az elmélet ott dől meg, hogy több nő él a földön, mint férfi. Így ez nem lehetséges!

Inkább azt látod, hogy az egyedülálló pasik itt hisztiznek, az egyedülálló nők, pedig inkább élvezik az életet, összeszedettebbek, a barátnőikkel lógnak, és nem hibáztatják a férfi nemet azért, mert ép nincs senkijük...

2011. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert minden nő telhetetlen, szemét hárpia.

Ha ezt a választ vártad, nesze, itt van.

2012. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!