Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott a párom, nem kért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicca kérdése:

Megbántott a párom, nem kért bocsánatot, Karácsony van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Párom, akivel másfél éve élünk együtt, még köszönőviszonyban sem áll a pontossággal, ami engem borzasztóan idegesít, hiszen én egy pontos ember vagyok és rendszerint órákat várok rá. A héten itt voltak a külföldi főnökeim és késő este értem haza minden nap és kifejeztem neki, hogy mennyire hiányzik, mennyire szeretnék egy kis időt vele tölteni. Tegnap este a haverjai áthívták és ő elment (amivel nincs is baj). Azt mondta h 11re itthon lesz és én nagyon-nagyon szépen megkértem, hogy most az egyszer tényleg legyen szíves pontosan megérkezni, mert fontos lenne nekem. Természetesen nem sikerült neki, már aludtam mire megjött (persze felébredtem mikor megérkezett, de próbáltam visaszaaludni elkerülve a veszekedést). Reggel én nem mentem dolgozni ezért szerettem volna egy kicsit kialudni magam, de ő kérés kérdés nélkül feloltotta rám a villanyt és másfél év óta először köszönés nélkül elment (késésben volt, de akkor is). Lehet én vagyok érzékeny de rosszul esik. Nekem csak annyi kéne, hogy azt mondja hogy "ne haragudj, édes, szeretlek" semmi más. De hogy nem mondja így a helyzeten minden egyes pillanatban csak ront. Ma ünnepeljük a közös Karácsonyunkat nem tudom hogy álljak a dologhoz, nincs kedvem még a fát sem feldíszíteni. Mit javasoltok?
2011. dec. 23. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Karácsonyra tegyétek félre az egész vitát,most még engedd el magad előtt ezeket.Este legyetek együtt(gondolom érted mire gondolok) és szerintem reggelre minden jobb lesz..:-)
2011. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is tedd félre most karácsonyra utána meg beszéld meg vele.Számomra ez nem angy tragédia másoknak sokkal nagyobb gondjaik vannak tehát én hálát adnék istennek hogy csak ilyenek vann de én nem vagyok te.Tehát azt javaslom most karácsonykor veled lesz örülj neki és utána mond el neki hogy téged ez bánt és szeretnéd hpgy változtasson rajta
2011. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!