Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy néha bocsánatot kérjen, ha megbántott?

Figyelt kérdés
A párom szerintem képtelen kimondani a "bocsánat" szót. Ha megbánt és én ezt szóvá teszem, általában visszadobja nekem a dolgot valahogyan, vagy sértődötten úgy tesz, mintha az nem is lenne bántó, amit mond vagy ír, és ilyenkor előszeretettel hiteti el velem, hogy túl érzékeny vagyok.
2010. jan. 27. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem pofozd fel néha!ha lány vagy! én fiu vagyok énis ilyen voltam de bnőm néha adott 1-2-t és megis javultam :D azóta már amikor hülyeségből birkózunk és mondok valamit modnom is egyből hogy bocsánat cica :D :D :D belehet nevelni mindenkit :D ha vissza üt akkor meg hagyd ott de ugysem fog csaknem olyan hogy nőt üssön!
2010. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bár tanácsot adni nem tudok, de hidd hogy nem reménytelen a dolog, párom ha fontos/nagyobb kaliberű dolgokról volt szó sosem ismerte el ha hibázott vagy megbántott és 2 év 8 nap után egy veszekedés után felhívott és úgy ahogy azt kell komolyan, megbánóan viselkedve, elismerve hogy hibázott megtette!! Valami frenetikus élmény volt!!

Persze, ha a te párod kisebb dolgokban sem hajlandó, bocsánatot kérni szóval abszolút semmiért akkor elbeszélgethetnél vele, hogy jó lenne, ha nem lenne ilyen önző.

2010. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hello.Elgondolkoztál már azon,hogy tényleg komolyan szeret a barátod téged ???

Az is lehet,hogy nem érdemel meg téged a barátod.

2010. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem mondd meg neki hogy rosszul esett amit csinált és ha nem veszi a lappot akk vidd el orvoshoz mer lehet hogy gyp-s..


1kommentelőnek: nem megjavultál hanem papucs lettél ha egy csaj felpofoz akk az már eleve elás egy kapcsolatot..

2010. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek: és? Hol a probléma? Inkább kenj egy szendvicset

a válaszadónak: "szerintem pofozd fel néha!ha lány vagy! én fiu vagyok énis ilyen voltam de bnőm néha adott 1-2-t és megis javultam :D"


kasztrálni mikor vitt el?

2010. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Drága édes utsó kommentelő, én is elvihetlek kasztrálni?:D Te kis troll. Majd szólok egy bizonyos Ms-nek, h pofozzon fel;D


(Jut eszembe, nőttél már? Fogadjunk nem... tartozol egy sörrel :o)

2010. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akit a barátnője pofozgat, és ehhez még helyesel is (ahelyett hogy visszakézből odavágna a ribancnak), az az én olvasatomban eunuch, Vikike
2010. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha hülyeségből ad 1 pofont vagy 2-t ne merősen szerintem az nem papucsság :) főleg ha ő is visszaadja csak gyengén!!ezzel csak a kapcsolatot dobják fel hogy hülyéskednek :)
2010. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem fogom megpofozni, lépjünk túl ezen. A fizikai erőszak nem vezet sehová.

Köszi a többi, értelmes válaszadónak a válaszokat.

2010. jan. 28. 10:11
 10/10 anonim válasza:

Nem kell helyeselni, de nem is kell pofán vágni^^ tudod, a lányokat nem szokás ütni... csak rúgni.

Drága Petike, agalmatofília?:)

2010. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!