Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvalt pasival jarni, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvalt pasival jarni, ha van 18 ev korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Most persze nem szamit a kor, nagyon jol kijovunk egymassal, o fiatalos en meg erettebb vagyok a koromnal. Viszont folyton azt hajtogatja, hogy fel, hogy idovel ez megvaltozik, amikor o oreg lesz, en akkor leszek a legszebb korba es masra fogok vagyni, mint amit o nyujthat nekem, es a szerelem az ugyis elmulik... Valtozhat ez a hozzaallas? Ha nem is most, idovel, ha jobban megismer? Olyanok valaszat varom elsosorban, akiknek van ilyesmibe tapasztalata...
2011. dec. 23. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

*korban

*ilyesmiben


nincs tapasztalatom, de ezt úgyis ti érzitek

2011. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom,lehetne kor szerint az egyik szülőd is!

Nem tartom jó ötlenek,szerintem nem fog változni ez a hozzáállás.

2011. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tapasztalatom nincs, de tudnék örülni egy 18 éves friss husinak. És én nem öregszem.

Apropó, ha megfelelő sportokat űz az illető, és nem hízik el, akkor 60 felett is telesen fitt és egészséges lehet. Például kerékpár, futás és kemény súlyzós edzések kombója. Sok idős csak azért betegszik meg, mert nem mozog rendesen, csak otthon ül egész nap nyugdíjasan.

2011. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

24 vagyok, nem 18 :)

Igen, o rendszeresen sportol, nem valoszinu, hogy valaha is el fog hizni, talan inkabb en elobb :))

2011. dec. 23. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont, hogy a rendszeresen sportolók híznak el idősebb korukra.

Amint nem tudnak mozogni, bármi miatt, pl porckopás, a szervezetük továbbra is az addig bevitt energiamennyiséget igényli!

Ráadásul, miután hozzászokott az igénybevételhez, raktározni kezd.

2011. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Halálra van ítélve ez a kapcsolat. Eltelik 5-10-15 év és lelépsz, mert undorodni fogsz az öreg testétől. Ne menj bele!
2011. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd amikor Te pörögnél, nyaralnál vagy elmennél valahova, Ő meg otthon punnyadni akar és jó pofiból megy el veled... Nah akkor fogod igazán érezni a korkülönbséget, még nem most!
2011. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most állok egy ilyen kapcsolat küszöbén. Én mondtam meg a lánynak, hogy nem várom el tőle az egész életre szóló elkötelezettséget. Ha így elfogadható mindkét fél számára, szerintem tökéletesen működhet a kapcsolat.
2011. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aha. Mikor Ő 50lesz Te meg 30valahány,akkor neki már nem igazán lesz pálya egy koncert egy buli egy bármi. Egy lehetőséged van. Hozzá öregedni.Az pedig kiábrándító.
2011. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!