Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy annyi 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi 20 éven felüli pasi van egyedül, hogy rossz belegondolni?

Figyelt kérdés
Tehát pl vannak a lányok, és valahogy az történik, hogy ha van 10 pasi és 10 lány, akkor nem az fog történni, hogy a 10 pasi összejön a 10 csajjal. Hanem az, hogy az adott 10 csajból pl 3 összejön a legjobb külsejűvel, közben a másik 7 egyedül van. aztán rájönnek, hogy bunkó, de ez a 3 jó pasi a maradék 7 ből 3 al összjön, majd azokkal is szakít, és a végén pl marad csak 1 csaj egyedül, aki nem tudott ezekkel a jó pasikkal összejönni. De 9 csaj összejött ezekkel a pasikkal. viszont a 7 kevésbé jó pasi, meg nem tud összejönni általában ezzel a 10 adott csajjal, és ők 20 felett is simán szüzek lesznek. Tudom, hogy kicsit abszurd példa volt, de szerintem lehetett követni. Még a 10 csajból 9 nek jó eséllyel lesz pasija, és azokból a jobb külsejű pasikból kerül ki a szerencsés, aki már előtte jó sok csajban megfordult(csúnyán fogalmazva), még azok a pasik akik nem ilyen szerencsések, ők csúnyán egyedül maradnak és sírnak, hogy nincs rendes nő.Hozzáteszem, hogy JOGOSAN!
2011. dec. 24. 22:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, hatalmas igazságot írtál le, jár a pozitív jelzés. Sajnos nem biztos, hogy találsz rendes lányt, ahogy a mostani dolgok állnak a mai lányoknál, és a nem tiszta tudatuknál. De tiszta szívből kívánom, hogy találj egy ilyen lányt és légy vele boldog!
2011. dec. 25. 00:58
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tudom, hány ilyen jellegű kérdésbe írtam el. Fiúk, ha komolyabbat akartok, ne a 20 év alatti korsztálynál keressetek. Mindig csak magamból tudok kiindulni, és nem hiszem el, hogy rajtam kívül nincs több ilyen. Én sosem a külsőre utaztam, hanem a belső a lényeg. Le fogtok fújjogni, tudom. S mivel nem a tkéletes külsejű fiút kerestem, hanem olyat, aki szeret, és megbecsül, így nehezen, de találtam. MInt derült égből villámcsapás:) S csak hogy visszatérjek a külsőre, párom első körben nem jött be nekem, totálisan ellentéte volt úgymond az akkori ideálomnak. De a kisugárzása, a belső értéke fogott meg. 21 voltam, mikor összejöttünk, lassan két éve vagyunk együtt, s ő álmaim pasija, tűzbe mennék érte. Ja és nem fordult meg jó sok csajban, ahogy írtad kedves kérdező, mert ő is normális lányt keresett. Persze, voltak barátnői, csak nem tömérdek. S ami nektek még szerintem a baj nálatok, a kisugárzásotok. Vagy, ahogy hozzáálltok ehhez az egészhez. Magabiztosnak kell lennetek, nem bunkó parasztnak, félreértés ne essék. Lazának. legyetek önmagatok. Jah, és a párom nem vitt sehova, nem randiztunk semmi ilyen nem volt, még is első körben levett a lábamról :) Szóval a pénz sem a fő lényeg. Remélem lesz olyan, aki velem egyetért, de sokan lesztek, akik nem. Jah, és még a koromhoz annyit, hogy sosem csalnám meg Őt! Mert tudom, hbogy sok emberben a hűség fogalma nem létezik. Főleg a 20 év alatti korosztályban.
2011. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

a 10 csajból 7-et megdu*g a leghelyesebb fiú! marad 3 lány és 9 fiú. 2 lány reálisan látja a dolgokat és összejön 2 átlagos fiúval.

a lényeg az, hogy 1 lány marad egyedül és 7 fiú... ez van! ilyen az élet!

2011. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, jaj, ezek a mai gyerekek!

Na figyeljen minden magát sajnáló kis pöc*ös!:)

Ti odamentek a kövér lányhoz, a csúnya lányhoz, a pattanásoshoz? Miért neeeeeeeeeem?

Mert nem vonz. Csak hogy a példát színesítsem, abból a 10 csajból mondjuk 5 lenne az a "dugható" kategória, az ötből pedig 2-3 lenne az a buxa, akinek a talpát nyalnátok, ha szóba állna veletek.

A gyk-n mindenki azt mondja, ne adj lejjebb az igényekből, nem vezet sehova, blablabla.. De, vezet - egy társhoz. S itt nem azt kell gondolni, hogy akkor bárki jöhet, szabad a fas*vásár. Csak azoknál kezdeményezz, akiknél egy kicsit is úgy érzed, hogy nem lenne ellenedre megcsókolni őket, végigsimítani a hátukon vagy átölelni őket, akár a haverok előtt.

S itt jön a legtöbb fiatal srác siráma, hogy de nincs csaj, nincs csaj.. Több nő van a földön, mint férfi, nincs olyan, hogy nincs csaj. Az van viszont, hogy a férfiak nagy többsége szintén arra a 2-3 buxára utakozik, vagy ha ahhoz nincs vér a pucájában (nyuszi megszólítani sem őket), akkor jöhet a másik 2-3 az ötből, akit szívesen döngetnének, de azok már valószínűleg foglaltak. S ekkor jön a siránkozás, hogy nincs csaj, nincs csaj.

A másik kedvencem ezek közül még az, amikor azt mondják, a nőnek a pénz számít.. Ilyen korban? Aligha! Harminc fölött két gyerekkel tényleg nézni fogja, hogy ne egy alkoholista települjön rá, hogy az ő fizetését igya még el a két gyerek elöl. Node..

Fiatalon az, aki a pénzt nézi, sekélyes. S valljuk meg, ez közel sem a többség. Lehet, hogy a piedesztálra emelt hölgyemények közül több - mert nem olcsó a manikűrös, pedikűrös, a szoli, a fodrász, a kozmetikus, a legújabb miniszoknyák és csöc*villantó blúzok, egy jobb bőrcsizma 20 alatt nem is kezdődik, s akkor még az ember nem is beszélt arról a tonnányi sminkről, ami megint nem két fillér.. S lehet, hogy ezek a lányok felszínesek, de sokat (pénzt és energiát) fektetnek abba, hogy úgy nézzenek ki, ahogy - akkor valószínű olyan hapsit is akarnak maguk mellé, aki az ő (láthatóan túldimenzionált) igényeiknek megfelel, szóval keresnek egy hasonlóan "csinos" lányt férfiban. Mert ha nem ez kéne nekik, akkor önmagukkal sem ezt csinálnák.

De ebbe ugye az átlag fiú már megint lusta belegondolni..

Nagyon sok nőnek nincs pasija. Tehát a 10/9 baromság:)

A példa kitalálója komolyan gondolta, hogy az 1:1-es arány azt kéne, hogy eredményezze, hogy mindenkinek lesz egy párja? Na nem.. De nézzük meg megint közelebbről..

Miért az a három kigyúrt pasi kell? Egyszerű! Mert a pasik nagy többségének a cicababa csajok kellenek, ezért a nők úgy gondolják, az a példaértékű. Tehát amit ők tesznek, az a jó. De mivel rájuk nem megy fel a miniszoknya, vagy lapos a mellkasuk, ronda a bőrük, ezért olyanná válni nem tudnak, de a státuszt szeretnék, s ezt mi tudja garantálni? A kigyúrt menő csávó! Mert ő is státuszérték. Ezért az átlag és az alatti nők is erre fognak áhítozni, mert rájuk senki sem áhítozik, ezért foggal-körömmel próbálják ezt valahogy elérni. Persze a többség nyuszi leszólítani a menő arcokat, így csak várnak, várnak..

Szóval ez kicsit magatok által gerjesztett probléma, uraim! Node, hogy ne csak osszak itt, észt és mindenkit, pár hasznos tanács:


-Nem szórakozóhelyen kell ismerkedni. Hosszú távra nagyon nem. Az én ismeretségi körömben egy ilyen pár van, de ők meg orgiákon vesznek részt, tehát nem azaz átlagos pár. Szórakozóhelyen mindenki színesebb, feltűnőbb, bevállalósabb, a való életben ez viszont nagyon nem így lesz.

-Akkor tehát hol? sokszor írták már itt a templomot (én ezt nagyon nem ajánlom, de hívőknek még be is jöhet), a könyvtárat (ha nem tetszel külsőre [leszögezném, nekem nem tetszenek a kigyúrt állatok, sőt, arcra is a markánsabb fiúk jönnek be, nem a szépfiúk], akkor nem fogom pártolni, hogy megzavarod a koncentrációm). Az utcán való leszólítás elég kétesélyes, engem is szólítottak már le, nagyon nem jött be szegény srác, de megadtam neki a számom, csak azért, hogy sikeresnek könyvelje el, s ne törjem le az önbizalmát (pedig szegény elég béna volt). Szóval itt is meg kell gondolni, kihez megy oda az ember:)

Tehát akkor hova járjanak az emberek? Kikapcsolódni! Mert hol találsz magadnak hosszú távra párt? Olyan tevékenység közben, amit mind a ketten élveztek csinálni, mert így lesz valószínű, hogy máshol is klappoltok. Szóval ilyen a sport, kirándulás, speciális boltok (én egyáltalán nem venném tolakodásnak, ha egy adott témájú könyvesboltban [teszem azt keresztényi, szerepjátékos, orvosi], leszólítana valaki, s az épp kezemben tartott könyvről kérdezne, s felajánlaná a segítségét..). Másik nagyon jó ismerkedési mód a baráti társaságon keresztül ismerkedni. BBQ, házibuli, valakinél filmezés, ahova megbeszélitek, hogy mindenki hoz egy szingli ismerőst..


Szóval lehetőség az van, bőven. De tényleg, szegény ti, otthon ültök a se*geteken, s még semmilyen bombázó nem csengetett be, hogy ő álmaitok nője, ti az ő álmai férfija vagytok, s életük értelme az, hogy kiszolgáljanak titeket, s rengeteg pénze van, amiből eltart titeket, mert az anyós meghalt és ráhagyta a biztosítást, az apjának pedig fő hobbija a kerti munkák elvégzése, szóval ezzel sem kell törődni..

Nagyon valószínűtlen:DD

Még valami! Ha csak a számítógépen ültök, az sem kizáró ok, mert ott a netes társkeresés (csak olvassatok el róla pár cikket, hogy hogyan érdemes belevágni, mindenképp teljesen kitöltött adatlappal, fényképpel, részletes bemutatkozóval), na meg persze ha valaki a chatelésért, vagy valami online játékért van oda, ott is lehet ám hódítani (két olyan párt is ismerek, akik ilyen online szerepjátékozás során ismerkedtek meg).


Fene egye azt a sült galambot..

2011. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ma 13:14 csak az elejét olvastam és már nem stimel:) Én például miért jönnék össze dugható csajjal? Én vagyok a kívételes aki nem? Mennyi kívételes lenne? Úgy több száz? Több ezer? Vagy talán millió?:) Ez nem egy matek képlet. A nő nem fogja beismerni azt, hogy sok férfi miattuk szenvednek. Erre tudod mi jön? Az, hogy nem sírni kell meg bla bla bla. Én tettem nagyon sokmindent is, de csak nevetni tudok már:D Nem fárasztom a magam a hülyeségekkel. Nem a férfi rakja az i-re a pontot és ezt te is nagyon jól tudod! Hiába keresi, ha a lányok másnak adja a pontot.
2011. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

a mai 13:14-es szerintem jól leírt pár dolgot, többen is igazat adok neki. Ahogy a "Szóval lehetőség az van, bőven" kezdetű bekezdésben írta, ha esetleg lenne egy ilyen csaj, írjon privit.

XD

2011. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

13:14!


Egy dologban nem értünk egyet. Szórakozóhelyen is lehet ismerkedni, mert vannak szolidabb helyek is. Zárás után el kell kísérni egy darabon a lányt és már lehet is beszélgetni bele.

2011. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kedves utánam levő, a nyelvtanon kívül te még a koherenciát is láthatóan megveted, s a Sátán találmányának tartod. Amit sikerült kibogarásznom (sajnos nem túl sokat, úgyhogy ha félreértettem valamit, akkor elnézést), de a férfiak nem a nők miatt szenvednek, hanem maguk miatt. Rákenni a felelősséget egyszerű a másikra:) Ha kövér vagy, akkor is azt mondod, hogy a környezeted a hibás, amiért nem tudsz lefogyni? Kérlek..

Persze, hogy a nő teszi fel az i-re a pontot a legtöbb esetben, mert a férfi nyilvánítja ki először, hogy érdeklődik, s a nő reagál erre. Ez is egy összeesküvés ellened! Ajánlom a dominákat, azok kezdeményezni fognak.. Ahogy az előbb is írtam: fene azt a sült galambot!

20:17 - lehet, párszor biztos bejön/bejött, de én például (s szerintem ezzel a többséget képviselem), barátokkal/barátnőkkel megyek szórakozni, s nehéz lenne beszélgetést kezdeményezni úgy, hogy még rajtunk kívül ott vannak hárman:D Ez is bejöhet.. De nem az átlag gyk-s lúzernek, aki itt rinyál^^

2011. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem így van:) Hülyeség amit írtál bocsika:) Megítélsz amiatt amiért ellenkezőt írtam, hát....gratulálok:) duci nem vagyok;) kár, hogy kihagytad a pedomacit:D úgy kerek kett volna a mese. Igen is szenvedhetünk nő miatt!:) Ja hát ha te úgy gondolkodsz akkor biztos azért van nyomor a világban, mert tehetünk róla. Biztos nem lopnak meg téged:) Gondolkozz kicsilány mielőtt megszólalsz:)
2011. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nohát, akkor újra:

ad1: nem állítottam, hogy túlsúlyos lennél. Egy példa volt. Tudok gratulálni:)

ad2: ítél el téged a repkedő elefánt

ad3: a kérdés nem az volt, hogy szenvedhet-e valaki nő miatt, hanem az, hogy a férfinép általánosan nem a gonosz nők miatt szenvednek, hanem a saját tehetetlenségük folytán. Tudok gratulálni újból, mivel itt általánosságban beszélünk a problémáról, nem pedig arról, hogy Józsi bácsi szenved a Mari néni miatt, mert az összejött a plébánossal.


A szemantika csodálatos dolog. Ismerd meg!

2011. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!