Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy annyi 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi 20 éven felüli pasi van egyedül, hogy rossz belegondolni?

Figyelt kérdés
Tehát pl vannak a lányok, és valahogy az történik, hogy ha van 10 pasi és 10 lány, akkor nem az fog történni, hogy a 10 pasi összejön a 10 csajjal. Hanem az, hogy az adott 10 csajból pl 3 összejön a legjobb külsejűvel, közben a másik 7 egyedül van. aztán rájönnek, hogy bunkó, de ez a 3 jó pasi a maradék 7 ből 3 al összjön, majd azokkal is szakít, és a végén pl marad csak 1 csaj egyedül, aki nem tudott ezekkel a jó pasikkal összejönni. De 9 csaj összejött ezekkel a pasikkal. viszont a 7 kevésbé jó pasi, meg nem tud összejönni általában ezzel a 10 adott csajjal, és ők 20 felett is simán szüzek lesznek. Tudom, hogy kicsit abszurd példa volt, de szerintem lehetett követni. Még a 10 csajból 9 nek jó eséllyel lesz pasija, és azokból a jobb külsejű pasikból kerül ki a szerencsés, aki már előtte jó sok csajban megfordult(csúnyán fogalmazva), még azok a pasik akik nem ilyen szerencsések, ők csúnyán egyedül maradnak és sírnak, hogy nincs rendes nő.Hozzáteszem, hogy JOGOSAN!
2011. dec. 24. 22:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
JUUUUUUUJJJJJJ!!!!!! Te egy nehéz eset vagy:) Nem tudsz mondatot értelmezni ugye?:) És miért vagyunk tehetetlenek? Hm? Eláruljam? Mert ti vagytok olyanok, hogy vagy elutasítóak vagytok vagy olyanok vagytok, hogy nem is kellettek még akkor se, ha a földön ő az egyetlen. Te nagyon félreértettél engem, de sebaj:) Van ez így. A másik, hogy én nagyon jól tudom hogyan lehet meghódítani egy lányt belsőleg, ez nem hazugság. Mi férfiak nem untuk meg a nőket szóval nem vagyunk tehetetlenek csak ti változtatok meg:) Olyanok letettek, hogy vagy kifordul a belünk vagy a sorozatbeli álompasi hasonmását keresitek. Az hogy a lányok többsége azt mondaná a fiúknak, hogy próbáljuk meg akkor csoda történe:) Meg az is, ha nem b*szatná meg magát, mert ő kiélné magát mivel ő rendes lány szeretne lenni akkor nem lenne az, hogy húúú de k*rva. Tudod önzőség mit jelent? Mert akkor mondhatnám mivel a fiúk többsége mást szeretne, de a lányok persze saját magával foglalkozik és úgy keress majd csodálkozik, hogy megtalálta a zsák a foltját. De ne erőltesd meg magad, mert van egy lány akibe szerelmes vagyok és nagy esély van rá:) Ő tudod nem olyan mint az átlag lány-.-" Hála Istenek:D És ha ilyen lányt keresünk akkor a mai fiatal lányok kb. 5%-ába esik bele:) Na pusz. Ám köszi a javaslatod, majd utána nézek;)
2011. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Másik 83%-os! :-)


Ha ismerkedni akarok, akkor egyedül megyek szórakozni. Az, hogy a lány a barátnői társaságában van, tényleg nehezíti a helyzetet, de úgy kell felfogni, hogy egyszerre 2-4 lánnyal tudok megismerkedni. Aztán amelyikkel egy húron pendülünk, azzal éppen egy irányba indulok haza. :-)

De ez tényleg nem az átlag gyk-s lúzernek való.

2011. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Természetesen ez nem feltétlenül igaz, de nem kevés tapasztalattal mondom tehát erősen jellemzi a társadalmunk női tagjait:


ELŐNYÖS külsejű nők:

Általában két dologgal lehet őket megfogni:

-pénz és hatalom

-külső


Az utóbbi nyilván függ az adott hölgy ideáljától is, de manapság a vékony kislányos fiúk, vagy a sármos, kigyúrt férfiak a menők (végletek). Vidéken meg az a fő, hogy a férfi erős legyen, anyagi biztonságot sugározzon és már ugrik is rá a csaj és potyogtatja ki a kölyköket, hogy ezzel betonozza be a saját helyzetét...



A KEVÉSBÉ ELŐNYÖS külsejű nők:


-Állandóan keresik mivel kompenzálhatják a hiányosságaikat. Sokkal többen tudnak közülük főzni, eredményesebben tanulnak. Próbálnak szeretetre méltóvá válni, emiatt sokkal toleránsabbak, szolidabbak.

Bár sok belső problémával küzdenek mégis őket lehet a legjobb eséllyel meghódítani. Általában nehezen adják magukat és zárkozottak, de nagyon hűségesek tudnak lenni egy kapcsolatban

2013. ápr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!