Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nemtudja elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nemtudja elfogadni hogy szégyenlösebb lány vagyok. Mit csináljak? 18lány

Figyelt kérdés

Próbálok változtatni magamon, hogy ne legyek annyira szégyenlös, de nem megy az egyik napról a másikra. Mindig ezen egyezkedünk. Mondja hogy nem mutatom ki neki hogy mit érzek, hogy hiányzik.

Hiányzik persze, csakhát nem tudom ezt rögtön kimutatni. Nem vagyok feloldott még. 2hete vagyunk együtt. Még nem vagyunk szerelmesek egymásba. Ö 23.



2011. dec. 25. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minek vagytok együtt ha nem vagy szerelmes? Én megértem ha valaki szégyenlős mások előtt de azt hogy a párja előtt azt már nem tudom elfogadni. Ez a bizalom és a szeretet hiányának a jele.
2011. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, olvastam, hogy azt mondta neked a srác, hogy ilyet egy lány sem csinál...Látja, hogy bizonytalan vagy, és bizonyítani akarsz. Ő meg siettetni téged, de baromira. Mi 14 hónapja vagyunk együtt a párommal, na ő tényleg olyan fiú, aki komolyan gondolja a dolgokat, és tisztel. 5 hét után csókolt meg. Előtte megkérdezte, hogy megcsókolhat-e, de semmi baj, ha még nem szeretném. Ő 22 volt, én 19. Régen rossz, ha így áll hozzád, hogy más lány mit csinál...Persze, olyat se csinál a mai lányok 90%-a, hogy 1 hét után nem sz*pja le a srácot...

Egy ilyen mondata után úgy befeleltem volna neki...hogy a jó édes anyját próbálja manipulálni meg siettetni, ne engem.

Gondold át ezt, ezzel a gyerekkel ne is akarjál szerintem csókolózni. Hidd el, egy élmény egy olyan sráccal megtenni, aki az egekig magasztal téged, és örül mint majom a farkának, hogy egy ilyen különleges, rendes lányt talált..és még büszke is rá, hogy nem sietsz sehová.

Ez a gyerek egy kis suttyó.

20/l

2011. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme várni a csókra 5 hetet?
2011. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt kéne elfogadni, hogy különbözőek vagyunk. Valakinél az a természetes, hogy még mielőtt összejönne valakivel megtörténik a csók, lefekszenek egymással stb., valakinek az, hogy még jó darabig nem történik meg akkor sem, ha kimondták hogy együtt vannak.

Ezt kéne megértenie és elfogadnia a kérdező barátjának is. Nem vagyunk egyformák hál' istennek és ehhez neki is alkalmazkodnia kéne, nem kedvére átalakítani másokat.

Ahogy előttem már mondták, neked sem kell eltűrnöd, hogy meg akarnak változtatni, egészen biztos vagyok benne, hogy találsz majd olyan srácot, aki azért fog szeretni aki vagy és nem azért, amilyenné tehet.

2011. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

tegnap 09:30 : Köszi az ajánlatot :D


tegnap 11:56 : Szerintem is normális még, hogy szégyenlös vagyok vele szemben. Mondtam is neki, hogy ne várja azt el, hogy a nyakába ugrok. Meg azt is mondtam hogy legyen türelemmel, de nem nagyon birja :S


tegnap 12:06 : Sok közös van bennünk, mindketten egy komoly kapcsit keresünk. A szerelem meg majd jön idövel! Nem mindenki lesz rögtön az elsö pillanatban szerelmes!


tegnap 13:03 : Igen, ezt igy mondogatja, hogy egyik lány/nö sem csinálna ilyet vele. Meg hogy nem érti hogy miért teszem ezt vele, miért nem mutatom ki hogyha hiányzik,meg ilyesmi.

Igen, látja meg mondtam is neki 50x hogy szégyenlös vagyok, legyen türelemmel, dehát nehéz neki ezt betartani. :(.

5 hét után csókolt meg? wow,s még meg is kérdezte hogy megcsókolhat-e? Nah ezt nevezem tiszeletnek.

Enyém meg majd ma szeretne megcsókolni a talinkon, muszáj volt igen-t mondanom, mert csak veszekedünk emiatt,mert állitolag nem tudom kimutatni hogy kedvelem.

Igen, ez nekem sem tetszik mikor mondogatja hogy minden nö szereti ha szeretgetik, csókolgatják, csak én nem, meg hogy más nö hadná hogy ö vezessen,meg ilyesmi.

Mondtam neki, hogy fiatalok vagyunk, van még idönk mindenre. Szépen lassan. Erre ö:" Minek halasztjuk el az idöt?" -.-


tegnap 18:19 : Igen, elkellene ezt fogadnia. De ha ezt mondom neki, akkor meg azt mondja hogy én is fogadjam el öt ahogy van. Ha siet is.

Hát nem kellene eltürnöm, de nemtudom mi tévö legyek, kedvelem öt. Majd meglátom hogy mi lesz még.


KÖSZI A VÁLASZOKAT! :)

2011. dec. 27. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!