Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden sikeres férfi mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikeres férfi mögött egy nő áll (? )

Figyelt kérdés
Ti egyetértetek ezzel a mondással? És ha igen akkor hogyan találjanak sikeres férfit maguknak az egyedülálló nők, akiknek ez a vágyuk?
2011. dec. 25. 22:52
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Hitlerhez vissza térve... Eva braun volt a felesége.

Edisonnak pedig Mary Stillwellt volt a felesége.

2011. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, hogy ki mit írt, meg van a magam véleménye.

Nyilván nem minden esetben, de sok esetben helytálló a mondás. Hogy miért?

Szerintem a siker alapvető hozzávalója a kiegyensúlyozottság, egy stabil boldog párkapcsolat. Ha ez meg van akkor több és jobb munkát tud az ember végezni, mert boldogan megy haza, a kevés szabadideje alatt jobban ki tud kapcsolni.

Nem tudok pontos számokat, de az ismerőseim között is akik sikeresek az üzleti életben ők stabil, jó párkapcsolatban élnek.

Az utolsó kérdésre pedig nem tudok válaszolni.

2011. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
'Minden sikeres férfi mögött egy nő áll?' nem értek egyet ezzel. Szerintem úgy helyes, hogy Minden sikeres férfi mögött egy szintén sikeres férfi áll, jó szorosan. :D
2011. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Nem hinném viszont tapasztalatból tudom,hogy ha van a közegemben olyan nő, aki kimondottan tetszik, akkor amit abban a helységben teszek, ezerszer jobban, hatékonyabban teszem, valahogy a nő jelenléte tuningol, hogy lássa hogy vagyok valaki, a nők igazi nitróként tudják meghajtani a férfiakat az élet bizonyos területein. Főleg ha ténylegesen veled van, akkor meg főleg. Egyébként egy jó szülő anya is állati sokat tud egyengetni a fiacskája útján, ami aztán sikerhez vezet.
2012. júl. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
kb nem ,eléggé marhaság tapasztalat ha pénzt akarsz keresni akkor hagyd a csajt pl mig pénzt keresek csajom meg költ csak h ne menjen olyan jol as porolás a nők marhára nem tudnak bánni ap énzel sosem gondolnak előre és ha terveznek is mind hiába mert tul buták h megtartsák nézd meg ap rostikat milliokat keresnek egy honapban aztán mégse jutottak semmire :D tisztelet a kivételes női egyednek de a legtöbb egy nyomi ezért is akarnak maguknak sikeres férfit mert egyedül az életbe nem jutnak semmire :D
2016. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!