Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány azt mondta, legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azt mondta, legyünk barátok. Ti hogy döntenétek az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

1. Logikus lenne nem keresni, mert az nem szülne feszültségeket

2. Ugyanakkor ha nem keresem, akkor úgy tűnne hogy csak barátnőnek kellett volna

3. Ha keresem ritkán, akkor meg bennem lesznek rossz érzések.


2011. dec. 26. 01:43
 1/7 Molnar Tamás76 ***** válasza:
fiu vagyok,de kérdezz,válaszolok.
2011. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Molnar Tamás76 ***** válasza:
A nok nem mondjak a pasi szemébe hogy nem tetszik neki.ilyenkor azt mondják hogy-legyunk barátok,vagy-majd jelentkezem jo,meg ilyesmi.Ugyhogy ne keresd,mert csak idegeskedni fogsz.Szia.
2011. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vadmeggy ***** válasza:

You are friendzoned!

Valószínűleg nem akar veled járni, csak megtart lelki szemetesnek, akinek minden baját elmondja :). A lányok nagyon kegyetlenek tudnak lenni. Ha te érzel valamit iránta, akkor szerintem ne keresd, mert hitegetni fogod magad és a végén te jársz rosszul.


Nekem is volt egy hasonló szitum :) pofára is estem.

2011. dec. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Ne őröld fel magad... NE KERESD!!! És legyél őszinte, ha járni akarsz vele, akkor ne a lelki szemetese legyél...
2011. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De komolyan, miért nem képesek kimondani? Az elmúlt hetekben volt egy lány, jól elvoltunk, majd kitalálta, h nem akar kapcsolatot. Barátkoztunk, dumálgattunk, közben féltékenykedett. Beleuntam, de szabályosan úgy kellett kirimánkodni belőle, h nem akar tőlem semmit. Én ilyenkor mindig azt érzem, h akiben éreznek csak egy kis potenciált is, fel akarják tenni a könyvespolcra, hátha a másik nem jön össze. Mondjuk a történethez hozzátartozik, h én is két vasat tartottam a tűzben végig, de mint így utólag kiderült, nagyon is jól tettem.
2011. dec. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha te nem barátságot szeretnél tőle akkor mutasd is ki. Udvarolj, bókolj, dicsérd. Ne viselkedj vele úgy mint egy barát. Saját magam példájából tudom hogy nehéz, nem olyan könnyű ahogy le van írva.


Ha úgy veszed észre hogy semmi esélyed nincs nála akkor hagyd az egészet.

2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha neked kellemetlen a barátsága, akkor hagyd. Ő csak felajánlotta. Ha neked ez ennyire rossz, akkor nem várhatja el, hogy elfogadd.

2012. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!