Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs semmi kérdésem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi kérdésem csak nagyon szomorú vagyok és muszáj leírnom valahova. (? )

Figyelt kérdés

Nem kell elolvasni, és válaszolni sem kell.


Ma szakított velem a barátom, 21 hónapig jártunk. Egyáltalán nem számítottam erre, mivel nem panaszkodott, hogy baja van velem. Néha mondta, hogy min kéne változtatnom, én próbáltam és valamennyire sikerült is, de úgy látszik nem eléggé. :(


Könyörögtem neki, hogy legalább szünetet tartsunk, nagy nehezen belement. Most van kb 1 hónapom megváltozni. De nem tudom, hogy sikerülni fog-e.

Még pár hónapja arról is beszéltünk, hogy mikor lesz esküvő meg gyerekek. És én teljesen abba voltam, hogy vele fogom leélni az életem, erre ma szakít velem. :'(

Azt mondta, hogy szeret... de én most nem is tudom, csalódtam :(


Köszönöm annak aki elolvassa, válaszolni tényleg nem kell.


2011. dec. 27. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem azért lenne egy kérdésem:min kéne változtatnod?
2011. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen dolog történt veled.
2011. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Majd eljön hozzád is az igazi.
2011. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak megijedt a házasságtól? Hány évesek vagytok?
2011. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

sajnálom. :(


de engem is érdekelne, miben kéne változnod?

2011. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok. Kicsit jobb kedvem lett. :)

Amin változtatnom kéne:

- el kéne fogadnom a barátait (meg fogom próbálni, de eddig azért nem tudtam, mert nekem eléggé kétszínűnek tűnnek, és drogosok)

- nem kéne mindenhez negatívan hozzáállnom (ebben igaza van), csak én eléggé pesszimista vagyok


Amúgy 20 évesek vagyunk mind a ketten és előttem csak futó kalandjai voltak. És nem hiszem, hogy megijedt a házasságtól, mivel ő hozta szóba, hogy mikor akarja megkérni a kezem.

2011. dec. 27. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Drága ne legyél ennyire hü*e.Nem látsz a szemedtől?Ezek csak kifogások.Egy 20 éves pasi soha nem fogja elkötelezni magát,még élni akar és tapasztalni.Hol hagytad a büszkeséged?Könyörögsz neki?Egy férfinak?Egyértelműen megsajnált,szükséged van erre?Szted ha megváltoznál javulna a helyzet?Biztos hogy nem.Sírd ki magad,beszélj a barátaiddal,mozdulj ki és felejtsd el végleg.


ui:Tudom hogy nem vagy kiváncsi válaszokra,és abban is biztos vagyok,hogy magasról le*arod amit leírtam,de azért hátha észbe kapsz.

2011. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

csatlakozom az elötem szólóhoz. Egyetlen 20 körülö pasi nem akarja elkötelezni magát. Én is tudnék minden szépet és jót mondani a csajnak azért cserébe h meghúzhassam. Ez egy pasi görénység amit csinált és a pasik ezt csinálják (egy bizonyos rétege) évszázadok óta. Ráadásul ha ilyen "haverokkal" nyomul akkor valami benne se tiszta... mondjuk az agya. Sose alázkodj meg nő létaedre pasi elött mert a férfiak egy része kiszámithatatlan undok kétszínű görény. Te Nő vagy és nem az ilyen f*szakalpok játékszere... ez legyen elötted. Egy ilyenért nem érdemes sírni...


20/F

2011. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudod: madarat tolláról... Ha ilyen barátai vannak azért nála se gömbölyű minden. Kicsit úgy érzem így jártál jobban és nem tíz év múlva, amikor még azt látod, hogy nem léptetek egyről a kettőre és akkor megy el.


Lépj tovább, tudod te hány normális srác van még körülötted???? Rengeteg.

2011. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!