Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéltük hogy csak barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük hogy csak barátok maradunk (nem volt köztünk előtte sem semmi), akkor miért nem keres?

Figyelt kérdés

tudom kereshetném én is de nem dacból és hiúságból nem teszem csak kíváncsi vagyok hogy komolyan gondolja-e ezt a dolgot.

vagy ez ebből nem szűrhető le.tehát gondolhatja komoylan a dolgot és mégsem keres?


2011. dec. 28. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Korod?
2011. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet ugyanerre vár...

Aztán meg majd jól eltávolodtok egymástól.

2011. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg ő nem csak a barátod akar lenni
2011. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy ő komoly kapcsolatot szeretett volna a lelke mélyén, és úgy van vele hogy akkor inkább hagy, velem is így volt, inkább mentem egy másik, komoly kapcsolatot akaró ember "után" , őt meg hagytam, lehet nem is hisz a barátságban, csak nem erőszakoskodott.
2011. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fiu /21 és tudom mivel én vagyok a fiu nekem kellene keresni de a többit fent leírtam
2011. dec. 28. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudod, amennyire én észrevettem, ha ilyenre kerül a sor, hogy meg kell beszélni, hogy barátok vagytok, akkor ott eleve valakinél (vagy mindkettőtöknél) többről van szó.

Ergó ez az egyik félnek visszautasítás.


A visszautasítást pedig a többség sz@rul viseli.

2011. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lehet de miyen gyerekes ha a sértődöttségén nem tud valaki felülkerekedni
2011. dec. 28. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Őőő, te talán jobb vagy, már bocsi? :D A dac is elég gyerekes.


Különben kicsit bővebben kifejthetnéd, hogyan zajlott az egész. Ő akart többet? Vagy wtf?

2011. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudom ezek után nagyon le fogtok szólni:én voltam az aki többet akart most lehet jönni azzal hogy akkor miért én nem lépek, na hát ő az aki "erőltette" a brátság szöveget
2011. dec. 28. 23:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Te akartál többet. Értem.

Akkor végülis helyesen cselekszel, hogy nem lépsz. Nincs hova.

Hagyd a francba. A legyünk barátok duma koptatás. Senki nem gondolja komolyan. Keress más csajt, őt meg hagyd a francba.

2011. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!