Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 12:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
*1-2X javítás
2011. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
[link] jóó példa és így is van .! nincs olyan hogy egyszerre két emberbe vagy szerelmes !!!
2011. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom már, hol hallottam, de szerintem igaz:

"Ha azt mondod, hogy egyszerre két embert is szeretsz, akkor tulajdonképpen nem szereted egyiket sem."

(Pszichológusnő mondta egy ugyanilyen helyzetben lévő tinilánynak - én hiszek neki... :) )

2012. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én nem tartom kizártnak. pl akiket én egyszer szerettem, mindig is szeretni fogom, amíg csak élek., bár nyilván, idővel változni fog az irántuk érzett érzés.

a szeretet egy döntés, mint ahogy az is, ha valaki mellett végérvényesen döntesz, és mellette maradsz; magyarán: szeretni két embert lehet, de az egyik legyen az, aki mellet meg is maradsz, ha törik, ha szakad. egyébként nem éri meg.

legyél bölcs, hogy tudjál jó döntést hozni! :)

2012. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak: a szeretet egy érzés nem döntés. Más kérdés, hogy elfogadod-e azt az érzést, vagy elfojtod; kitartasz-e mellette, vagy az első bajban feladod. Ez már lehet döntés kérdése, azonban lehet hogy döntesz valahogy, de gyenge vagy a dönttésed mellett kiállni, azt véghez vinni, és "elbuksz". Igazi bukás mégsincs! Csakis tanulási LEHETŐSÉG!
2012. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Recyusz válasza:

én javasolnám hogy ne szeress egyszerre kettőt! MERT OLYAN NINCS!!! nem tudom hogy f/l vagy de az ellenkező nem ha rájön olyan csalódást és fájdalmat okozol neki ..

ja meg terjed a pletyka és nem lesz többé szerelmed nem hogy 2, 1 se...

2012. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Rachel Green ***** válasza:
az egyik mindig jobb a másiknál.csak rá kell jönni melyik ő. így csak egyet lehet őszinte szerelemmel szeretni.
2012. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
nem lehet mert az egyik előbb vagy utóbb féltékeny lesz!
2012. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ha a másodikba bele tudtál szeretni, akkor nem szeretted eléggé az elsőt...
2012. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
az az érdekes, hogy kb. egyszerre, lassan szerettem meg mindkettőt. Ismerik egymást, de az egyik nem tudja, hogy szeretem a másikat is.. Amelyik pedig tudja, az nem úgy tekint rám, mint én rá.
2012. jan. 11. 02:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!