Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a fiúkat "nem érdeklem"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, kedves vagyok, nem mondom, hogy szép (nem szeretnék felszínesnek tűnni), imádok sportolni (táncolok), nem adom magam könnyen, csak annak akiről azt érzem megérdemli... néhány közeli fiú ismerősömet már kérdeztem arról, hogy ők férfi szemmel mondják el, mi lehet a baj, és mind körülbelül azt fogalmazta meg, hogy (ha nem lennének foglaltak, vagy korban pont passzolnának)mindnek bejönnék,mert pont én lennék az ideáljuk, de kívülállóként félnének a visszautasítástól...pedig én igazán nem harapok :(( Tényleg így fogalmaztak "A szépséggel azt párosítják, hogy valaki beképzelt ***** és én túl komoly vagyok ahhoz" ... Őszintén, tényleg létezik az, hogy még a jó pasik is így gondolkodnak, akiknek aztán semmi félnivalójuk nem lenne?? Miért ne mernének odajönni hozzám?? Nem értem, miért gondolják,hogy elutasítanék valakit, anélkül, hogy nem is ismerem??
2011. dec. 29. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, kedves vagyok, nem mondom, hogy szép"

Valszeg ezért de attól még simán lehetne pasid, minden ronda lánynak is van esélye a helyes pasiknál is.

2011. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból gondolják... (mondjuk én simán bepróbálkozok akárkinél. Nem halok bele a visszautasításba)
2011. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esetleg privibe egy képet,ha kérhetnék.:)

22/F

2011. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem már volt kegyetlen rossz érzés ...de helyzet függő a dolog
2011. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg szép vagy, nem értem hogy miért nem próbálkoznak. Csak a legnagyobb lúzer pattanásos kockák félnek leszólítani egy lányt. Én pl. még jóképű sem vagyok, de simán le merek szólítani egy topmodellt is, józanul természetesen. De egy szórakozóhelyen pl. ahol 3-4 szer annyi a fiú, ott szinte "sorban állnak" a leszólítani vágyó pasik, igaz ott akadnak részegek is szép számmal.
2011. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? :)

nekem elég szimpatikus amit itt leirtál, ha ez igy is van :)

2011. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok :) 16 vagyok még csak, és sok barátnőm van (azért hasonló kaliberűekkel vagyok egy társaságban, főleg hogy néhányan közülük táncosok ... szóval értitek) és hát nagyon sokan beszámoltak már arról, hogy nekik mennyi pasival volt dolguk...én egyáltalán nem ilyen vagyok és kicsit frusztrál, mert általában azzal lennék szívesen, aki iránt érzek is valamit, de mások bárkivel szóbaálnak ... gondoltam már arra, hogy mivel ismernek a társaságomban, úgy gondolják a fiúk, hogy nálam úgysem lesz esélyük és inkább máshoz fordulnak... :(( azért ez elszomorító :(
2011. dec. 29. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán mert már annyi visszautasításban volt részük vagy annyit csalódtak, hogy nem érzik, hogy bármi esélyük lehetne. Vagy csak egyszerűen félénk természetűek, akár csak én...
2011. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
küldjél képet privátba lécci.
2011. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kevés az ilyen lány, azért nem számítanak rá. Nekem szimpatikus lennél az tuti :) és ha nem is rögtön olyan nagyon nyomulni, de azért barátkozni próbálnék veled, egész biztosan. Más kérdés, hogy utána már gondoskodnál róla, hogy maradjunk is csak barátok :S


Sok táncos csaj között nem is csodálom h ez van. De te is biztos jól nézel ki. Esetleg megtudhatnánk merre laksz? :P nem társkeresés miatt, táncolni akarok tanulni XD


17/f

2011. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!