Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a fiúkat "nem érdeklem"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, kedves vagyok, nem mondom, hogy szép (nem szeretnék felszínesnek tűnni), imádok sportolni (táncolok), nem adom magam könnyen, csak annak akiről azt érzem megérdemli... néhány közeli fiú ismerősömet már kérdeztem arról, hogy ők férfi szemmel mondják el, mi lehet a baj, és mind körülbelül azt fogalmazta meg, hogy (ha nem lennének foglaltak, vagy korban pont passzolnának)mindnek bejönnék,mert pont én lennék az ideáljuk, de kívülállóként félnének a visszautasítástól...pedig én igazán nem harapok :(( Tényleg így fogalmaztak "A szépséggel azt párosítják, hogy valaki beképzelt ***** és én túl komoly vagyok ahhoz" ... Őszintén, tényleg létezik az, hogy még a jó pasik is így gondolkodnak, akiknek aztán semmi félnivalójuk nem lenne?? Miért ne mernének odajönni hozzám?? Nem értem, miért gondolják,hogy elutasítanék valakit, anélkül, hogy nem is ismerem??
2011. dec. 29. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is fosok idegeneknél kezdeményezni pedig a külsőmmel smemi baj, és sajnos én is úgy vagyok vele hogy amelyik lány szép az sok esetben beképzelt is. Mind1 kigyúrom magam oszt hátha megint akad egy lány akinek tetszem, ezt megtudom vhonnan és lesz megint esély

F18

2011. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!