Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel 3hónapja szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 3hónapja szakítottam ő még nem nagyon törődött bele! Bulizik minden héten, csajokat szed fel! Közben meg nekem könyörög h menjek vissza hozzá! Nem értem hogy miért csinálja mikor soha nem volt bulizós! Most miért?

Figyelt kérdés
Meghazudtolja saját magát!3évig együtt voltunk,soha nem akart bulizni sem,és mai napig írja hogy ő nem egy bulizós és főleg nem csajozós!És minden vágya h visszamenjek hozzá!Közbe meg mégis azt csinálja!Nem értem
2011. dec. 29. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kihoztad belőle a rossz énjét.
2011. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pótcselekvés ilyenkor a bulizás, velem fél éve szakított a drágalátos exem, ez alatt a fél év alatt nem sokszor maradtam szomjas... amikor még együtt voltunk, volt, hogy hónapokig nem ittam meg buliztam. Majd ha egyszer téged is jól valagon rúgnak, megtudod.
2012. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!