Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek túl nagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek túl nagyok az elvárásaim 16 évesen? Itt a férfiideálom!

Figyelt kérdés

Belső:

A tökéletes férfi legyen magabiztos, céltudatos. Ne csak tengjen-lengjen a nagyvilágban, legyen elképzelése a jövőjével kapcsolatban. Merjen nagyot álmodni és tegyen meg mindent, hogy valóra váltsa azt.

Ne legyen gyerekes, gondolkodjon érett férfiember módjára, de besült se legyen, szórakozzon és élje boldogan az életét. Az ideális férfi elengedhetetlen tulajdonsága a humorérzék, de bizonyos helyzetekben tudjon komolyan, éretten gondolkodni.

Legyen kíváncsi, érdeklődjön a világ iránt, ne csak a szeszes italok és a hétvégi discó töltse ki az érdeklődését.

Találja meg a hobbiját, számomra imponál, ha valamilyen művészi tevékenységet folytat (zenél, ír, fest...). Legyen önálló véleménye és álljon ki az igazáért.

Adja meg a kellő tiszteletet a nőknek, de nemcsak nekem, minden nővel bánjon úgy, mint egy úriember, még azokkal is, akik alapvetően nem is érdemelnék meg a tiszteletet.

Legyen hűséges, odaadó, megbízható partner, aki minden percben érezteti velem, hogy milyen veszettül belém van esve. De ne tapadjon rám és ne legyen papucs.

Szeressen utazgatni, felfedezni más kultúrákat, de ne legyen világpolgár, viszont egy skinhead hungarista se.



Külső:

Az én férfiideálom általában barna hajú, de ez nem jelenti azt, hogy nem ismerkednék szőkékkel. Szeme színe mindegy, a kék, zöld és barnaszemű pasik is vonzanak, de másképp. Legyen egy kicsit hosszabb haja, hogy legyen mibe beletúrni. Arca ne legyen babaarc, de túlságosan markáns vonásai se legyenek. Borostás lehet, de szakállas ne.

A tökéletes férfi sportos, de nem egy Vin Diesel. Legalább 175 cm. Tetoválás és piercing belefér (a tetoválást jobban preferálom), de csak mértékkel.


2011. dec. 30. 00:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%

irományod alapján úgy gondolom, hogy elég érett vagy korodhoz képest.

Hát hogy ezt a bizonyos férfit megtalálod-e vagy sem csak rajtad áll.

Az ilyen férfi elég ritka, és nagy mázli kell hozzá.

Válaszolva kérdésedre: Igen, nagyon az elvárásaid, de jogosan.

17/F

2011. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%

Nah, azért elolvastam. Mit lehet erre mondani... Ámen.

A feltételeid úgy felével köszönő viszonyban sem vagyok, de hál' istennek nem is érdekel, mert ha valakinek 16 évesen ilyen elvárásai vannak azt inkább kerülöm. Nem hiányzik az életen át tartó gürcölés ;)


16 évesen aligha fogsz ilyen csávót találni a kordoban, de a kereséshez sok sikert. Igényeket nem érdemes alább adni, bár ha valakinek ennyi van, hát mondhatni van miből xD



21F

2011. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nos, majdnem illik rám az egész leírás. De mégis kiesnék, mivel eléggé nacionalista vagyok.
2011. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%
szerintem huzd le magad a budin :D
2011. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
álomvilágban élsz XD
2011. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

magyarul legyen egy kicsit olyan egy kicsit ilyen, tehát mindenbe legyen jó.

ilyen nem létezik sajnálom.

2011. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

mindenkinek megvan a maga ideálja, de a legtöbb lány az ilyenekre hajt mint amilyen ez..


én is szeretnék ilyen lenni ,én azt gondolom hogy amiket írtál nagyon ütik egymást, én személy szerint céltudatos ember vagyok ,aki tudja mit akar ,ugyanakkor ,a gátlások visszafognak ,nem adom fel az álmom sosem, éretten gondolkodom ,de a gátlásaim miatt vannak amikben nagyon gyerekes vagyok, a humorérzékem sem egy csajozósféle ,ezen is még csiszolnom kell ,viszont ,sportolok is ,gitározom is..hűséges vagyok ódaadó és megbízható és éltem már át milyen az mikor papucsként kezelnek ezért már tudom hogy nem szabad ,meg kell hagyni a kellő tiszteletet magunknak ahhoz hogy mások is tiszteljenek

szal összességében az a gond az ideáloddal hogy a legtöbb ember vagy ilyen vagy olyan, olyaból kevés van aki magabiztos ,de olyan bazira és alig jár bulizni,inni lerészegedni, sőt az ilyen ember nem is túl hűséges, van a másik fele aki alig jár bulizni, lehet még jóképű gyerek is ,de nem áll ki magáért, csak sodródik az árral viszont hűséges ,megbízható, de néha átmegy papucsba amíg meg nem tanulja hogy kell a lányokkal bánni


ha nem lennének azok a k....... gátlásaim olyan lennék mint a fent említett :D de az élet nem olyan egyszerű


szal érted mire gondolok


18f

bocs h hosszú lett

2011. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Elmondom: találsz egy fiút/férfit beleszeretsz..tart egy nagyon erős vonzalom/szerelem pár hónapig esetéeg évig..ezután ez elmúlik és már látod a rossz tulajdonságait is . Tehát szerelmes lezsel,ha elfogadod jó és rossz tulajdonságokkal együtt is. Ilyen ember lehet létezik,de ne ragaszkodj ennyire egy ideálhoz ,mert ez nem jön be senkinek 2. így elveszed magadtól az ismerkedés lehetőségét..
2011. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha találsz egy ilyet mutass be engem is neki. Ha van ilyen akkor én bu.zi leszek inkább... Nem tudom joggal 'követeled' e hogy neked egy ilyen pasi járjon, ezen gondolkozz el. Te vagy-e az a lány, akinek a tökéletes jár? Amúgy egy kimaradt hogy legyen pénze, így lenne teljesen tökéletes!
2011. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Viszont pl én egy-két dolgot leszámítva eléggé hasonlíthatok a leírtadra: 16/F, és ami eltér: Nem jellemző h sokat bulizok de azért besült se vagyok, alkohol meg cigi abszolút nem, nem vok sportos, az átlagosnál kicsit magasabb vagyok, de nem egy hústorony, tetoválás és/vagy piercing abszolút nem. A többi nagyjából stimmel.


Bár a véleményem az h ha azt látom h közösségben "melyik szerepet töltöm be", akkor mondhatni "más" vagyok mint a környezetemben az átlag, bár nem láthatom magam kívülről..

2011. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!