Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok paranoiás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok paranoiás vagy tényleg nincs rendben valami?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt interneten, jól elvoltunk, találkoztunk is. és összejöttünk. kicsit messze lakik de nem annyira hogy ez nagy gond legyen (nekem). Szóval elvileg minden rendben. szeretem és ő is engem. hétfőn tudnék hozzá menni, de azt mondja tanulnia kell.. Az is megoldható lenne hogy csak 1 órára megyek ki, de azt sem akarja, nem hiszem el hogy nem tudna 1 órát szánni rám ha akarna, szerintem ez kifogás :/

Szerintetek ?

én 17/f, ő 16/L



2012. jan. 1. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nos velem az van, hogy barátnőm kb 3 km-re lakik tőlem mégis alig találkozunk, heti pár óra. :\

Tipikusan az az eset, hogy nem szeret igazán. Csak én meg úgy vagyok vele, hogy vagy egyedül lennék nő nélkül vagy elfogadom a heti pár órát. :(

20/F

2012. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!