Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 178cm vagyok de a 185-190cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178cm vagyok de a 185-190cm körüli lányok tetszenek. Tizenéves koromban nem is okozott ez nehézséget, de most már szinte minden alkalommal visszautasítanak az alacsonyságom miatt. Lányok, ti járnátok egy alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
(magas lányokhoz szól a kérdés)
2012. jan. 1. 15:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nah ha már magas csajokhoz szól a kérdés, akkor muszáj válaszolnom:)Én konkrétan 186 cm vagyok:D Volt alacsonyabb partnerem de nem volt tartós szülőknek bemutatós együtt élős kapcsolat. Az oka egyszerű imádta h magas vagyok én kedvesnek és édesnek találtam őt de a lelkünk mélyén mindkettőnket zavart ha megbámultak az emberek minket. Persze ha halálosan szerelmes lettem volna talán megpróbálom elfogadni a helyzetet de nem így történt. És ha igazán őszinte akarok lenni, akkor a volt barátom aki 195 cm volt csak jobban passzolt hozzám külsőleg(!!!):) DE nem lehet általánosítani nem ritka magas lány alacsonyabb fiú kombináció én a helyedben nem keserednék el :)
2012. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem a 178 se nem alacsony, se nem magas. ha 180-nál magasabb csajokat keresel, érthető, hogy visszautasítanak, de szerintem sem az az átlag és nem túl sok csajjal találkoztam aki olyan magas lenne.
2012. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 TB28 ***** válasza:

Hol találsz te akár 185 cm magas lányokat csak mert érdekelne. :)


20/f 199cm :D

2012. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szeretnék alacsonyabb srácot, sőt még egymagast se, ilyen begyöpösödött vagyok(de nem is volt még példa rá, hogy megtetszett volna). Szüleim között is 20 centi a difi, apám javára, lehet emiatt. De sajnos én még akkor is kellemetlenül érzem amgam, ha szemtanúja vagyok egy magas lány/alacsony fiú párocska turbékolásának... bocsi:S 22N
2012. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Te 199cm/F, nem árulom el,mert akkor lecsapod őket a kezemről. :D :D


Egyébként komolyra fordítva a szót: állj meg egy forgalmas helyen (pl metro kijárat Deák tér) és 10 perc alatt megszámolhatsz legalább 10 ekkora nőt.

2012. jan. 26. 13:02
 16/19 A kérdező kommentje:
22N, gondolom,hogy Te anyukádhoz hasonlóan nem vagy túl magas. 185centis nőként megnézném,hol találsz 20centivel magasabb férfit...:)
2012. jan. 26. 13:04
 17/19 anonim ***** válasza:
22N vagyok ismét. Igen, anya 160 cm, apa 180, én meg 170, de beérem a 185 cm magas barátommal, nem kell 20 centi difi:D
2012. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 TB28 ***** válasza:

Szó nélkül vinném őket. :D

Nekem Fater 203 cm, Anyu meg 180 cm. Így könnyen feltételezhetitek, hogy ki volt a suli legmagasabb embere. :D

2012. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy azért kínos az ilyen, mert szerintem 100-ből 999 nő így érzi, mintha a kisöccsével sétálna. Nem romantikus, ha egy nő hajol le a párjához csókért, egy ölelésért, főleg ha ekkora a magasságkülönbség. Én meg főleg nem érezném azt, hogy a vállam alattig érő pasim mamjd megvéd és vigyáz rám...
2012. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!