Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NINCS AUDIM! NINCS BMW-m! Sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NINCS AUDIM! NINCS BMW-m! Sőt még csak cégvezető sem vagyok. Lőjem fejbe magam? 29/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kérdező nem nyávogni kéne meg hisztizni hanem változtatni a dolgokon.Harcolj az álmaidért.Érd el amit akarsz , küzdj meg érte és soha ne add fel.
2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Hát öreg nem tudom
2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
hagyjad már:D ismerek olyan srácot 165cm ronda vékony, paraszt, vasalt hajú hülyegyerek tájszólásssal, 2 hetente más nője van, mindegyik bombázó, és semmi pénze, kocsija sincs, úgyhogy nekem ne írj már ilyeneket...
2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ááá.. Mért fájdalmasan akarsz meghalni? Vegyél pár gramm heroint, és adagold túl magad! Szebb halál :D
2012. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Isten ment, hogy fejbe lődd magad! Inkább írd meg, milyen lányokkal próbálkoztál eddig, mert lehet, hogy ott a hiba. A te igényeid milyenek? Nem túl magasak? Én pl 30 éves nő létemre ugyanígy gondolkodhatnék, mert nincs modell testem, és nem vagyok mai divatosan "misszp@csa", de csak eljön tán az igaz! Nem?
2012. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
ments*
2012. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A tájszólást ne keverjük a bunkósággal. Más a tájszólás és más ha valaki bunkó paraszt. Az előbbivel semmi baj nincs, a másodikkal már annál inkább.

Egyébként pedig a bombázó kifejezést sokan félreértelmezik. Attól, hogy valaki sarki k*rvaként öltözködik és három centi vastag vakolat van a fején, még nem biztos, hogy bombázó!

2012. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Vegyétek már észre a kérdésben az iróniát, emberek. Ez nem konkrétan a kérdező életéről szól. Hanem a nőkről, a nők hozzáállásáról a férfiakhoz. Persze általánosságban, nem mindenkire vonatkozik. Rám pl nem :D

22L

2012. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Utolsó :

Rád természetesen nem vonatkozik, hiszen te a luxusutazásokra és a Bugatti Veyronra buksz...

2012. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A bombázók azok akiken a smink csak az utolsó simítás.Alapból jól néznek ki.Olyanok mint Megan Fox

[link]


[link]

2012. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!