Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NINCS AUDIM! NINCS BMW-m! Sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NINCS AUDIM! NINCS BMW-m! Sőt még csak cégvezető sem vagyok. Lőjem fejbe magam? 29/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az utolsónak üzenem, hogy minden relatív, az én páromnak pl. totál nem jön be Megan Fox annak ellenére, hogy szerintem is nagyon jó nő!

30/N

2012. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Így van, alapból jól néznek ki, megan fox kinézetű női vannak a srácnak aki tírtam, hogy 165 cm, nyomi fejű, nagyon nagy gyökér, és mindig szép női vannak, és tudjátok miért?Mert odamegy hozzájuk, semmi mást ne mcsinál, ha nem jön be megy a következőhöz, amíg ti sírtok az audi mellett addig ő felszedi őket rondán, 165cm-vel, jó mi? :D
2012. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

60% nem tudom hány óra pár perc

Ez rosszul esett, még ha csak viccned szántad is. Nem beképzeltségből írtammég ha úgy is tűnik.

2012. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 lizzi77 ***** válasza:
Először is: a Megan Fox is azért néz ki így, mert megműtötték párszor.Aztán:Aki 29 évesen még ott tart, hogy: csilii autó, ill. plázacicus kell neki, és most nőkre ÉS férfiakra is igaz, akkor legyenek nagyon boldogok egymással, mert megérdemlik egymást, kész, passz. Ha nincsenek a kérdésedben feltett dolgaid, akkor olyat kellene talán keresni, akinek ez nem számít, nem?
2012. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Megan fox a műtétek előtt is jól nézett ki.A műtétek nem nagyon változtattak rajta és ha első látásra összehasonlítod műtét előtt és után észre sem veszed.Annyit csináltak rajta hogy az orráról levettek egy puklit meg kicsit felpumpálták a száját.
2012. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ki az itt aki mar talalkozott Megan foxxal eloben? A belinkelt kepeken is van rajt egy csomo smink. ne iteljetek addig amig nem lattatok valojaban.
2012. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
minek istenítik Megan Foxot?én is nagymellű,bombázó lennék annyi sminkkel meg ps-sel...a kérdezőnek pedig,nem pénzrehajtó ribiket kell keresni,mert azok a fullosak meg bla bla.....
2012. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Utolsó , Megan fox egyáltalán nem nagy mellű.És nem a teste miatt istenítik a férfiak mivel az tök átlagos, hanem az arca , a kisugárzása miatt mert az valami csoda szép sminkkel és az nélkül is.Ha nagymellű nőt akarsz látni akkor nézd meg Pamela Andersont na ő a nagy csöcsű....
2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!