Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéljem vele vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem vele vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

4 éve tetszett egy fiú. Szeptember körül áthívott magához. Nagyon jól éreztem magam, aranyos volt. Azt mondta még találkozunk, hosszan átölelt majd elköszöntünk. Aznap írt még fb-on, de szótlan volt. 5 napig nem keresett, semmilyen formában, erre letöröltem, erre ő letiltott, hogy ne is lássam. Eléggé úgy tűnik hogy gyűlöl, de nem lehet hogy szeret. Ha találkozunk személyesen tisztázzam vele vagy már végleg lemondhatok róla?

15/L 17/F


2012. jan. 2. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
derítsd ki, h miért haragszik rád...
2012. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát. Ha én meg akarnálak ismerni, de nem írnék 5 napig, letörölsz?


Injekcióóóóót kérek!

2012. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan bonyolult kérdés, hogy nem merek válaszolni rá!
2012. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,bármit is mond biztos h jobb lesz.Ha kérdés van benned az nagyon rossz.
2012. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem a mai tiniket. miért vadidegeneket kérdezel az interneten, ahelyett, hogy megbeszélnéd a sráccal? könyörgöm. Taigetosz pozitív
2012. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

csak annyira félek hogy elküld:(

2012. jan. 2. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
4 éve tetszett egy fiú, és te most 15 vagy, ezek szerint akkor 11 voltál? amúgy meg hagyd a fenébe.
2012. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!