Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy csupán fellángol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cirmike16 kérdése:

Szerelem vagy csupán fellángolás, ha a tesójától elájulok? (Én 19 vagyok. )

Figyelt kérdés

3 és fél éve élek párkapcsolatban.

Egy éve történt meg először,hogy egy többnapos bulin, a nyaralónkban, félig ittas állapotban megcsókoltuk egymást a testvérével(27).Másnap úgytettünk, mintha semmi sem történt volna.Ayóta minden ilyen kirándulás alkalmával, amikor a barátom ,,kidől,, a piától, akkor én a testvérével vagyok.így történt ez most szilveszterkor is, amikor összebújva aludtunk, hallgattuk egymás szívdobogását, petting...és csókok...

Csak rá gondolok.Benne megvan az, ami nincs meg a páromban,...és fordítva...Amúgy soha nem feküdtem le a tesójával, csak ennyi volt, de 1000-szer jobb szex téren szerintem...

Családi botrány lesz, ha kiderül, hogy mi van köztünk.

Na, mit tegyek?Egyik?Másik? Vagy mindkettő??:))


2012. jan. 2. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
hát cirmos cica ez szerelem ><
2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem :)
2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kiírásodból látszik, hogy Te már döntöttél, csak megerősítésre vágysz.
2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem te vagy az undorító hanem a barátod tesója!

Azon gondolkozz már el, hogy mekkora jellem lehet az, aki így bánik a saját testvérével!

Mondjuk te is elég gusztustalan vagy!

Szerintem végül is illetek egymáshoz!

2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindkettő. Feküdj középre.
2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tesóját válaszd.
2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Vagy válaszd a tesót vagy egyikőjüket sem. Viszont durva nagy botrány lesz belőle, ha kiderül, márpedig ki fog.
2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer ezt csináltad, akkor az lenne a legtisztességesebb, hogy hagyod mindkettőt a francba. Ha ezt nem akarod, akkor válaszd a testvérét, de a barátodnak vegyél egy vadászpuskát. Szép szín a fekete.
2012. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 orikon ***** válasza:
100%

Szállingózik a neten egy okosság, miszerint ha beleszeretsz 2 férfibe, mindig a másodikat válaszd, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem zúgtál volna bele a másikba.


Nah most,tudnál úgy együtt lenni a tesóval- teszem azt- hosszú távon,hogy tudod szétcsaptad a családi békét? Kétlem....

Szakíts az egész családdal...

2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit most írok az nem elítélés és semmi lehordás nincs benne. De 3 és fél éve vagy együtt valakivel, de te megcsalod, pont a testvérével..nyilvánvalóan nem szereted. És ha meg szeretnéd a testvért akkor nem lennél olyan önző, hogy egy jó kis éjszaka miatt elronts egy testvérkapcsolatot. Szerintem, ha van egy kis eszed, szakítasz a barátoddal, de nem mondod el, hogy megcsaltad a testvérével. Én legalábbis nem mondanám, mert nem akarnám tönkretenni a kapcsolatukat..És a testvért is elfelejthetnéd.
2012. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!