Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok beszélgetni a párotokkal az egymás iránti érzéseitekről?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan arra gondolok, hogy kimondjátok, hogy "szeretlek"... hanem valami hosszabb "szerelmi vallomás"... hogy elmondjátok milyen boldogok vagytok együtt és milyen jó hogy egymásra találtatok?

Nálatok van ilyen?


Párommal másfél éve vagyunk együtt és bár bókolunk egymásnak, és "szeretlek"-ből sincs hiány, ilyen "vallomás" sose volt... és múltkor amikor egy nagyszerű nap után, elalvás előtt mikor átölelt, olyan jó volt, és annyira szerettem volna neki elmondani őszintén, hogy mennyire örülök hogy van nekem, és hogy korábban nem is gondoltam volna hogy ilyen barátom lesz...


De aztán nem tettem mert úgy gondoltam, egy fiúnak ciki lenne ilyet hallani, vagy nem érdekelné a nyálas szöveg... Szerintetek?


20/L


2012. jan. 3. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Eddig volt ilyen a barátnőimmel, mindig megbeszéltük, milyen jó együtt, mit szeretünk egymásban, mit nem, miket gondoltunk egymásról a kapcsolat különböző szakaszaiban.


De a következőkkel biztos nem fogom megbeszélni, ha kitárulkozok mindig az lesz a vége, hogy magasról le leszek szarva. Ha férfi lennél azt mondanám csak addig leszel érdekes, míg el nem árulsz magadról mindent. De mivel nő vagy gondolom tudod, ha megnyilna a pasid, akkor nem lehetne ilyen krizisben, hogy szeret vagy nem vagy mi a helyzet, hanem megenne a fene és már nem is lenne érdekes.

2012. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mi a férjemmel szoktunk beszélni ilyesmikről, igen. több mint másfél éve vagyunk együtt, ráadásul a mézeshetekben mert jövő héten leszünk egy hónapos házasok:)


25/N

2012. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!