Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy felfigyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy felfigyeljenek rám a fiúk?

Figyelt kérdés
Velem van a gond? 16 éves vagyok, de még soha nem volt barátom. Egyszer találkoztam egy gyerekkel vagyis kétszer de aztán kiderült hogy nem érdeklem. Annyira szeretném ha lenne valakim aki szeret. Olyan rossz látni másokat mikor kézen fogva sétálnak meg minden. Én is szeretnék szeretni valakit és szeretném ha valaki szeretne. :(
2009. máj. 22. 16:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Elnézést, de az előttem szóló hülyeségeket ír. Ha nem szeretsz buliba járni, ne tedd. A leendő párod is valszeg olyan lesz, aki nem bulizós, miért találkoznátok akkor pont ott? Inni felesleges, a pasi kiválasztásához hideg fej és logika kell...Az érzések csak utána jöhetnek, ha az eszed már igent mondott. Különben jöhet a rózsaszín köd után a pofáraesés.

Én így csináltam, nekem bejött.

Az egyik előző voltam (aki 20 évesen férjhezment) 34/L

2009. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon aranyos vagy:)
2009. máj. 22. 17:51
 13/25 anonim ***** válasza:
Ajánlom a www.love.hu -t. Persze ésszel kell válogatni, és jól megnézni az egyedeket, de ha ezt meg tudod oldani, akkor jó esélyed lehet a sikerre. :)
2009. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszi köszi majd körül nézek:)
2009. máj. 22. 17:53
 15/25 anonim ***** válasza:
miattad regisztráltam most, h választ vagy nyugtatást adjak :) nekem pont 2 hónapom van, h 16 legyek és nekem sem volt még pasim :) :( nálam az a baj, h akinek tetszem, az nekem nem tetszik és fordítva... most tartom a kapcsolatot 1 sráccal, naon remélem, h lesz belőle vmi, de nem tom mit érezhet... és azért nem tok lépéseket tenni könnyen, mert nincs tapasztalatom... de eddig ő az 1. fiú, akivel ien jól eltok beszélgetni... :) mármint akibe szerelmes is vok :$ :D szívesen beszélgetnék veled a témáról MSN-en vagy vmi, csak nem szeretném naon kiírni az elérhetőségemet, te is így vagy vele? :S :D
2009. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A 17:10-es vagyok.Épp az hogy nem tudok rólad semmit ezért szeretnélek megismerni.Én sem vagyok az a bulizós típus.De egy rendes barátnöt nem biztos hogy a buliban lehet megismerni.Ha szeretnél megismerni írj,én örülnék neki.
2009. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A 17:10-es vagyok.Épp az hogy nem tudok rólad semmit ezért szeretnélek megismerni.Én sem vagyok az a bulizós típus.De egy rendes barátnöt nem biztos hogy a buliban,vagy szórakozóhelyen lehet megismerni.Ha szeretnél megismerni írj,én örülnék neki.
2009. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bocsi,rosszul katintottam,és kétszer ment.
2009. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Én is pont így vagyok ezzel..Együttérzek! :) Én 17 vagyok, és nekem sem volt még barátom...És kezdek kicsit pánikolni, mert 1 év és 18 leszek, és még semmi nem volt.. Már nagyon szetetném ha lenne valaki, és nem azért mert másoknak van, hanem azért, mert mostmár én is szeretném tudni, milyen valakit szeretni, és milyen ha valaki szeret. Én sem nagyon bírom már nézni, amikor látok párokat az utcán.. Elszomorít. Eddig egy srác volt aki tetszett, de sajnos abból sem lett semmi, pedig azt hittem bejövök neki... De ne szomorkodj te sem! Majdcsak ránktalál valaki! Amúgy én sem voltam egy buliba járós típus, nem igazán vonzott, de kb. egy fél éve elcipelt egy barátnőm, és nagyon élveztem. Örülök, hogy elvitt. Szerintem te is kipróbálhatnád, de nem kell eröltetni, ha nem akarod. :) Mindig tedd azt amit TE szeretnél! Én sok sikert kívánok neked! :)

17/L

2009. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Csajok ez nem létezik,hogy enyi magányos van köztetek.Én fiú vagyok,és hasonlóan érzekCsak valahogy nem találom meg az ilyen csajokat,mert akivel próbálnék összejöni kiderül hogy foglalt.Ha van kedvetek írjatok a e-mailt a vadtigris@ukr.net címre.Dumcsizunk egy kicsit. 19F
2009. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!