Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy másik pasiba, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve járok a barátommal, jól megvoltunk, nagyon szerettem, és most is nagyon szeretem őt. A baj az, hogy úgy érzem, hogy szerelmes lettem egy évfolyamtarsamba. Fogalmam sincs, hogy a srác, hogy néz rám, vagy hogy tetszem neki egyáltalan. De ha tetszenék is neki, vagy többet akarna tölem, mint baratság azt úgy sem mutatná, mivel tudja, hogy van pasim 3 éve. Úgy érzem, hogy teljesen reménytelen...

Felejtsem el a pasit? Túlságosan szeretem a barátomat, ahhoz, hogy szakitsak vele egy olyan pasiért, akiről még azt sem tudom, hogy mit érez irántam. Mit tegyek?



20L


2012. jan. 3. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A szivemnek nem parancsolhatok."


Ebből kiderült, hogy nincs is eszed:D Bár ennélkül is látszikXD Mivel egyedül csak az eszed tud parancsolni a szívednek. Hiába cáfolod ez így igaz. Próbáld csak ki;)

2012. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen tetszel, nagyon is, azt hittem ezt már néhány hónap alatt leesett neked...

Úgy érzem, én is szerelmes vagyok beléd...


A viccet félretéve én ugyanígy érzek egy évfolyamtárs lány iránt, csak a barátja az akadály... :/

Úgyhogy szerintem a te évfolyamtársad se nagyon fog bepróbálkozni...

2012. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj én is hasonlo cipoben járok már egy ideje.Annyival bonyolultabb az eset hogy a másik srác a párom egyik legjobb haverja.Eleinte én se tudtam mi ez de valoszínu hogy csak a hormonok játéka.Szerencsére nem találkozunk túl gyakran így nincs sok esélye annak hogy bármi legyen koztunk.Túl hosszú ideig vagyok már egy kapcsolatban, a párom már nem úgy néz rám mint egy "zsákmányra" akit meg akar szerezni.Már nem olyan izgalmas mint az elején de attol még nem jelenti hogy nem szeretem csak a noknek is szukséguk van idonként arra hogy újra és újra meghodítsák oket.Ezért egy ido után elkezdunk érdeklodni más férfiak után..altalában az a célpont aki kozel van hozzánk vagy valamiért kozel áll.Ez sok férfinál is elobb utobb bezavar de tudni kell megkulonboztetni a valodi szerelemtol.Ne siess úgy azzal a szakítással.Elobb probáld meg újra izgalmassá tenni a kapcsolatodat.Nézz úgy a párodra mint a legelején, viselkedjetek úgy mintha nemrég jottetek volna ossze.Ez szerintem csak a sztereotípia miatt torténik.Minden hosszú kapcsolatban van ilyen.nem kell rogton más férfi nyakába ugrani
2012. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!