Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon más zenéket szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon más zenéket szeret egy lány, olyat amiket én egyáltalán nem, attól még működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Rappet és diszkós zenét hallgat. http://www.youtube.com/watch?v=JAONvFYBTEY&feature=related pl ezt mutatta h ilyet. :/ nekem a stílus se jön be egyáltalán és azt is utálom ha csúnyán beszélnek benne.. Viszont talán van olyan amit mindketten szeretünk. Egy legalábbis már volt :) Azt mondta hogy 1-2 számot szeret LinkinParktól :D de olyan sokat nem beszéltünk, de biztos vannak olyanok még amit mindketten szeretünk. Én sokféle zenét szeretek de ezt... :S Ő 14és fél éves én most lettem 20. Még nem találkoztunk, nyáron tudunk majd :) Más dolgokban hasonlítunk és nagyon aranyos :) Lehet az is hogy kinövi? Ha összejönnénk akkor nem lenne ebből baj, ugye? Köszi!
2012. jan. 5. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem, a baj azzal lenne, hogy 20 éves létedre egy gyerekkel kavarsz.
2012. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Persze hogy működhet, még teljesen különböző filmes vagy irodalmi ízlés esetén is.

Egyedül politikai különbözés esetén nem működhet. (Pl. jobbikos fiú, mszp-s lány)

2012. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha kedveled a lányt, akkor nem számít a zenei ízlése.


Amúgy meg keress korodbelit és közelebbit, főleg, ha nyáron találkoztok.

2012. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
attól függ kinek mennyire fontos a zene. de az is szép h 14 éves a csaj tök más a stílusa te meg 20 éves elvileg felnőtt vagy, és itt tartasz :S
2012. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ második :) Amúgy én se gondoltam olyanra hogy emiatt nem, csak kíváncsiságból megkérdeztem :) Igazából a politika sztem még kisebb akadály lehet szerintem :D Ha szeret és nekem is tetszik és szerelmes vagyok valakibe akkor szerintem ezek már mind kis dolgoknak számítanak :)

Az elsőnek meg... biztos perverz vagy xd vagy nemtom. Igazából én eléggé gyerekes vagyok és kb 17nek nézek ki. Az előző barátnőm 15 volt és szakított velem pár hét után azzal hogy gyerekes vagyok.. és nem magyarázta meg.. Nem számít a kor szerintem

2012. jan. 5. 12:44
 6/20 bánomisén ***** válasza:
Nem az a gond, hogy más a zenei ízlésetek, hanem az, hogy ő még gyerek, te meg már nem. Miatta még büntethető vagy. Keress hozzád illő korú partnert.
2012. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ne gyertek azzal h felnőtt vagyok... múltkor is 16 nak néztek amikor nem is borotválkoztam :D éés amúgyis.. gyakorlatilag még nem vagyok az.. szerintem :$:D
2012. jan. 5. 12:46
 8/20 A kérdező kommentje:
büntethető??? neked mi bajod?:o
2012. jan. 5. 12:46
 9/20 bánomisén ***** válasza:

15 év alattival testi kapcsolatot létesíteni büntetendő, liliomtiprásnak hívják. Vagy legózni akarsz ezzel a kislánnyal?

A felnőttkor meg nem attól függ, hogy hány évesnek nézel ki, hanem attól, hogy mikor születtél.

2012. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
oO nem ölelhetem meg?
2012. jan. 5. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!