Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon más zenéket szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon más zenéket szeret egy lány, olyat amiket én egyáltalán nem, attól még működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Rappet és diszkós zenét hallgat. http://www.youtube.com/watch?v=JAONvFYBTEY&feature=related pl ezt mutatta h ilyet. :/ nekem a stílus se jön be egyáltalán és azt is utálom ha csúnyán beszélnek benne.. Viszont talán van olyan amit mindketten szeretünk. Egy legalábbis már volt :) Azt mondta hogy 1-2 számot szeret LinkinParktól :D de olyan sokat nem beszéltünk, de biztos vannak olyanok még amit mindketten szeretünk. Én sokféle zenét szeretek de ezt... :S Ő 14és fél éves én most lettem 20. Még nem találkoztunk, nyáron tudunk majd :) Más dolgokban hasonlítunk és nagyon aranyos :) Lehet az is hogy kinövi? Ha összejönnénk akkor nem lenne ebből baj, ugye? Köszi!
2012. jan. 5. 12:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az én párom a "tuctuc" zenéket szereti, amitől nekem kb megfájdul a fejem. Én inkább az olyan zenéket szeretem, aminek van szövege, esetleg egy kis mondanivalója is.

A mi kapcsolatunk ugyan még friss, de elfogadtuk, hogy a zenei stílusunk nem egyezik. Ha együtt vagyunk és zenét hallgatunk, akkor megtaláljuk az arany közepet. Ő is szereti a lightosabb rockot, én is. Kiegyeztünk ezzel, vagy rádió, ott meg nem lehet válogatni. :)

2012. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 bánomisén ***** válasza:
Megölelheted, de miért ölelgetnél egy 14 éves kislányt? Hagyd békén, neki még tanulni kell, nem egy 20 éves pasival kavarni. Ő még gyerek.
2012. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azzal nincs semmi probléma, hogyha más a zenei ízlésetek. Én szinte csak black metalt hallgatok, az eddigi barátnőim pedig ki nem állhatták ezt a stílust... Legfeljebb nem mentünk együtt koncertekre...

Az viszont komolyabb probléma, hogy 20 éves korodra ilyen kérdések még egyáltalán felmerülnek benned. Ez mindent elmond rólad, és arról miért nem lehet sikerélményed a korodbelieknél. Először inkább agyilag is fel kéne nőnöd és utána a kapcsolatokon gondolkoznod, nem pedig egy naiv 14 évest hülyítened...

2012. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem számít a korkülönbség sztem nálam idősebb is lehet a lány HA TETSZIK. és normális.. nem tehetek róla, hogy most éppen ő tetszett meg:$ nagyon kevés lány tetszik amúgy. és a sok perverz válaszolónak meg azt üzenem, hogy 14év felett bármit lehet csinálni.-.- a másik meg, hogy még én se akarok szexelni és semmi ilyesmi. Sztem még ráér. Majd ha összeházasodunk, vagy előtte, de csak az igazival :) előtte azt is csak úgy h pár éve együtt vagyunk és a lány nagyon akarja akkor :) és úgy érzem, hogy ő az igazi és vele fogok összeházasodni
2012. jan. 5. 13:14
 15/20 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, te nagyon értetlen vagy :-)) Elmondtam világosan, a korhatár 15 év. Nem 14. A korkülönbség meg valóban nem számítana, ha te 24 lennél, ő meg 18. Jelen pillanatban viszont egy gyerek és egy felnőtt kapcsolatáról beszélünk.


Vagy csak kamukérdést írtál ki, hogy provokáld a népet? Nagyon ez derül ki a válaszaidból, ennyire értetlen nem lehet egy húsz éves ember :-))

2012. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Kösz még le is kamuzol.. 1: nem ez volt a kérdés, 2: nem akarok szexelni, se szexuális életet élni, se semmi ilyesmi 3: 14 a korhatár 4: mi lenne ha nem térnénk el a kérdéstől?


A többieknek köszi :)

2012. jan. 5. 13:21
 17/20 A kérdező kommentje:
amúgy ha nem jöttél volna rá, nyáron ő 15 lesz én meg 20..
2012. jan. 5. 13:45
 18/20 anonim ***** válasza:
14 év a korhatár, ha azt betöltötte akár egy csöves is dughatja (ha a csaj is akarja).Amúgy meg mit pampog a sok hülye? én 21 vagyok és 14 éves bnőm van és nagyon jól megvagyunk, gyönyörű szépség :)
2012. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) Nektek meg grat :) és sok boldogságot :) Nekem is van két ismerősöm akik 22 és 15 évesek és már rég együtt vannak és nagyon aranyosak :)
2012. jan. 5. 15:13
 20/20 A kérdező kommentje:
Azóta már találtam pár előadót amiket is szeret és én is :)
2012. jan. 5. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!